Дослідний зразок нового ОТРК від КБ «Південне» готовий до випробувань ЗСУ

161

Для випробувань у Збройних Силах України готовий дослідний зразок нового оперативно-тактичного комплексу розробленого Конструкторським бюро «Південне».

Про це на 65 річниці (відзначалася 12 квітня ц.р.) з дня створення КБ розповів Генеральний директор підприємства Олександр Дегтярьов, повідомляє УМП.

Крім того також готовий дослідний зразок для іноземного замовника.

Випробування вітчизняного ОТРК заплановані на осінь 2019 року.

«Це і оперативно-тактичний ракетний комплекс «Грім», дослідний зразок якого виготовлений в рамках іноземного контракту, а другий – для випробувань Збройними Силами України», – розказав гендиректор КБ Олександр Дегтярьов.

Нагадаємо, оперативно-тактичний ракетний комплекс «Грім-2» (експортна назва для ОТРК «Сапсан») розробляється для ураження одиночних і групових стаціонарних цілей на дальностях від 50 до 280 км. Бойова частина ракети проектується масою у 480 кг. Вона може бути виконана за моноблочною або касетною схемою. Моноблочна схема використовує уламково-фугасну або проникаючу уламково-фугасну ампулу.

Бортова система управління ракети інерційна, комплектується системами навігації й наведення різного типу (радіолокаційними, оптико-електронними та іншими).

Варто додати, що окремі частини комплексу вже проходили випробування раніше. Так, вже відбулися ходові випробування нового шасі ракетної установки, роботи основного двигуна та бойової частини.

P.S. Мобільний комплекс крилатих ракет “Нептун” готується до нових випробувань

Поделиться:
Загрузка...