Доцент харківського вузу виявилася прихильницею Кремля

80

У соцмережах розгорівся скандал у зв’язку з висловлюваннями доцентки і викладачки Харківської державної академії культури Наталії Сімейкіної щодо конфлікту на Донбасі.

Як повідомляє Фокус, свої доводи на підтримку прокремлівських терористів і російських військ вона вирішила привести під постом про «корисних ідіотів для Кремля».

Олена Рофе-Бекетова, співробітниця благодійного фонду «Харків із тобою», зробила на своїй сторінці в Facebook репост публікації про те, «чому Володимир Путін лізе до України» та про «два види корисних ідіотів для Кремля». У коментарях під цим дописом доцентка і викладачка Харківської державної академії культури Наталя Сємєйкіна заявила, що опубліковані міркування є «випендрьожем і нічим більше» і запитала «А куди лізуть не російськомовні?».

Фото: facebook.com/semeikina | Наталя Сємєйкіна

«Добре, що є Путін». Фото: «РБК-Украина»

«Добре, що є Путін». Фото: objectiv.tv

Варто зазначити, що в лютому 2020 року Сємєйкіна публікувала на своїй сторінці у Facebook слова одного із сепаратистів із «ДНР» про «крах української економіки». У дописі вона залишила посилання на пропагандистське видання «Російська весна».

Сємєйкіна опублікувала слова «ДНРівця». Фото: скриншот

На поточний момент свої висловлювання Наталія Сємєйкіна не прокоментувала.

Зазначимо, РФ продовжує стягувати війська до кордону з Україною. 11 квітня прес-секретарка президента України Юлія Мендель заявила, що Росія на кордоні з Україною зібрала нібито майже 40 тисяч військових. Стільки ж бійців, за її словами, знаходиться в окупованому Криму.

Поделиться:
Загрузка...