Дело Маруси Звиробий нас только мобилизирует — Тарас Чорновил

131

P.S. Бойові генерали та офіцери при високих посадах, включно із керівником патрульної поліції країни, ідуть на суд до свого побратима Марченка і відкрито висловлюють йому підтримку.

Коли таке було в Україні? Це ж абсолютно нове явище, яке принесли в наше життя Майдан і війна з російським агресором. У війську та силових органах сформувався клас безстрашних, спаяних бойовим братством людей, котрі абсолютно не готові грати по традиційних бюрократичних правилах.

Але очільники від нової влади настільки відірвані від патріотичного дискурсу, що навіть не усвідомлюють, який вулкан вони от-от розбурхають і наскільки, в разі чого, їх буде нікому захистити. Дебіли, бля.

Karl Volokh

Сьогоднішнє фото. Відновлений Україною міст в Станиці-Луганській. Прапори терористів-бойовиків.

Такого хотів Зеленський? Цього добивається Сивохо? Скоро пів-країни може критися такими прапорами.

Свободу слова також треба «прикрутити». За путінським сценарієм. Так вже робили у 1999-2001 роках в Росії. Чим завершилось ми знаємо.

Спочатку вони «прикручують» свободу слова, потім вішають терористичні шмати, потім амністія та федералізація. Цього хоче країна? За таке гинули люди на Майдані та на Донбасі?

Також є інформація що Зеленський відмовився від зустрічі з президентом Грузії. Причини можуть бути різними. Проте, складається враження що влада дуже боїтся роздратувати Путіна.

Газ, формула штайнмаєра, «прикручення» свободи слова. Котимося…

Андрій Смолій

Поделиться:
Загрузка...