Делегація Національної гвардії США відвідала навчальний центр «Десна»

179

Триває візит до України делегації Національної гвардії штату Каліфорнія Сполучених Штатів Америки на чолі з генерал-майором Девідом Болдвіном. Днями гості відвідали 169 навчальний центр Сухопутних військ ЗС України «Десна».

У «Десні» вони ознайомилися з методиками організації та проведення заходів бойової підготовки в навчальному центрі. Американській делегації продемонстрували як відбувається практичне водіння бойових машин на танкодромі, тренування дій відділення в обороні та наступі, подолання психологічної смуги перешкод, інженерна підготовка, виконання навчальних стрільб зі стрілецької зброї, протиповітряних засобів оборони, озброєння танків тощо. Генерал-майор Девід Болдвін особисто сів за важелі українського танку та зробив коло навчальним маршрутом, а також поцілив мішень із зенітної установки.

— Я був дуже вражений якістю навчання, які тут проходять. Хочу відзначити роботу ваших сержантів-інструкторів. Вони дуже досвідчені та вміло передають курсантам досвід отриманий в районі АТО, — відзначив генерал-ад’ютант Національної гвардії штату Каліфорнія генерал-майор Девід Болдвін.

В ході візиту до «Десни» іноземних гостів найбільше цікавив досвід АТО, та як він впроваджується в навчальний процес. Американську делегацію вразила спрямованість підготовки на практику, а також та база, яка є в навчальному центрі.

— Ми продемонстрували порядок нашої фахової підготовки і як ми займаємось з нашими військовослужбовцями. Це — підготовка фахівців танкових, механізованих підрозділів і підрозділів протиповітряної оборони, а саме з чого ми розпочинаємо навчання і як досягаємо найкращих результатів, — розповів начальник 169 навчального центру Сухопутних військ Збройних Сил України «Десна» полковник Віктор Ніколюк.

mil.gov.ua

Поделиться:
Загрузка...