Давайте не будемо сваритися, тримати на когось зла та заздрити

121

Ну сидело бы уже, инфантильное недоразумение, где-нибудь в норе, нюхало свою дорожку и не портило праздник православным.

Мы бы его (праздник) с радостью провели, помолились, пообщались с близкими, порадовались зелени без плесени, и под шашлычек порассуждали о сотериологии, экклесиологии, немного о исагогике, Традициях, единосущии и поганых традиционалистах.

Так нет, это несчастье, которое никакого зеленого буя не понимает ни в Троице, ни в праздниках, зачем-то вылезло с “поздравлением” в стиле “какая разница”.
«Давайте не будемо сваритися, тримати на когось зла та заздрити» — сказал четырежды потерпевший и отправился в ДБР, требовать чтобы открыли еще стопицот дел на Порошенко и прочих патриотов.

Вот совершенно не злюсь на Зеленского с его грязной квартальной шоблой, и абсолютно не завидую им. Но искренне желаю им того же, чего они желают нам, порохоботам. И в сто крат больше, мерою доброю, утрясенною, нагнетенною и переполненною (Лк 6:38) пусть отсыпется им.

Олександр Дедюхін

P.S. Як довго триматиметься режим Зеленського?

До моменту, коли йому припинять підігравати всередині країни.
Коли на дзвінок банкіру у прямому ефірі банкір спокійно відповість, що соррі – це не ваша компетенція від слова «зеро», по перше. А по друге, я не можу обговорювати настільки серйозні питання на примітивному рівні, ми не в кіно.

Коли на дзвінок головлікарю із забороною приймати захисне спорядження від Порошенка лікар закономірно запитає, а де костюми від охорони здоров’я? І закриє свою богадільню до повного забезпечення ЗІЗ, витратними та дезінфекцією, як це і має бути.

Коли цілий глава ОДА відмовиться публічно брехати, прикриваючи зашквари і фантазії чинного президента.

Коли ректор університету не вдаватиме клоуна, в авральному режимі збираючи масовку, яка гратиме «студентів» на зустрічі із Зеленським. (І, до речі, претендуватиме на посаду міністра освіти, не маючи за спиною звинувачень у плагіаті).

Коли військового, який заявляє про скорочення добової пайки, не садитимуть на гауптвахту на три дні на одну воду. І не робитимуть це його безпосередні командири, які прикривають не стільки свій зад, скільки зад Зеленського і його призначенців.

Коли у країні знайдеться, прокинеться чи народиться достатня кількість людей, для яких почуття власної гідності – не порожній звук. Які зрозуміють, що принижуючись перед клоуном, пригинаючись перед клоуном і плазуючи перед клоуном, неможливо збудувати гідну країну. Що плазування взагалі несумісне з цінністю будь-чого.

І якщо у попередньому абзаці вам різонуло по вухах слово «клоун» і ви захищаєте цю професію, яка є затребуваною і гідною поваги на своєму місці, тобто у цирку, ви легко можете замінити його на інше. Профан, колаборант, запроданець…

Обов’язок кожного українця – не підлаштовуватися під гру, у якій ми апріорі не можемо виграти, тому що це не наша гра. А принаймні прямо називати біле білим, а чорне чорним.

Тамара Горіха Зерня

Поделиться:
Загрузка...