ЦРУ виявило російського «крота» в офісі Зеленського

1 972
Одночасно з операцією української військової розвідки відносно «ваґнерівців» Центральне розвідувальне управління Сполучених Штатів Америки також проводило операції. Аби з’ясувати, де є витік в Офісі президента України

Про це герой України, генерал-лейтенант запасу СБУ Григорій Омельченко повідомив в ефірі програми «Борковський & Валевська».

«Операція із затримання «ваґнерівців» — це замкнута юридична петля-зашморг на шиї президента Зеленського і керівника його Офісу Єрмака. Про провал операції я знав вже вранці 29 липня минулого року. У цій операції були зацікавлені не лише Росія та Білорусь, але й третя сторона — США. ЦРУ разом із СБУ, міністерством оборони, а також розвідкою Великої Британії та Туреччини брали спільну участь у проведені цієї операції. Та важливо, що спецслужби та розвідслужби США, крім цієї операції, проводили також ще свою операцію. Я її умовно назвав «подвійне дно», або «китайська шкатулка», — розповів Омельченко.

За словами генерал-лейтенанта СБУ, метою цієї операції було виявити, де «протікає» в Офісі президента, і хто зливає найбільш секретну інформацію ворогам.

«У тому числі, хто зливає і ту інформацію розвідданих, яку передають США Україні. Американці таки виявили, де витік інформації. Про цю операцію американців наші спецслужби не знали. Вони тільки знали, що проводиться операція для виявлення і вербування буцімто на роботу і у подальшому затримання так званих «ваґнерівців». Все було розіграно, як по нотах, і все б вийшло, якби не була злита інформація», — відзначив  Григорій Омельченко.

Поделиться:
Загрузка...