Чорновіл був убитий чотирма ударами кастета в потилицю

407

Український політик і дисидент В’ячеслав Чорновіл, всупереч офіційній версії про загибель у ДТП, був убитий чотирма ударами кастета в потилицю. Така сама доля спіткала і його водія, який того фатального дня, 25 березня 1999 року, керував автомобілем «Toyota».

Про це в ефірі «4 каналу» розповів тодішній заступник генерального прокурора України Микола Голомша. Розслідування показало, що ДТП з Чорноволом було підлаштовано: вимкнено систему подушок безпеки, підроблено результати огляду місця події, ексгумація головного свідка на Волині виявила в кістках важкі металеві речовини.

«Пізніше ми «розкрутили» експерта, який сказав, що він не робив розтин трупа Чорновола», – підкреслив Голомша, що означає, що причини смерті лідера національно-визвольного руху ніхто не встановлював.

Микола Голомша в ефірі.

Нагадаємо, що В’ячеслав Чорновіл був ініціатором проголошення Декларації про національний суверенітет України. Він залишився в пам’яті українців борцем за унітарну і демократичну державу, що відкрито критикував президента-ретрограда Леоніда Кравчука. Загибель Чорновола викликала протести його прихильників, які вимагали чесного розслідування, але версія про замах на вбивство ні разу не розглядалася.

У похоронах політика на Байковому кладовищі в Києві взяли участь сотні людей.

P.S. Ніколи не сумнівався, що смерть В‘ячеслава Чорновола могла бути зумисно зрежисована та спланована.
Не вірю у випадковості, особливо якщо на кону стоїть вплив Кремля та його інтереси в Україні.
У 1999 році (та й 1991му) у нас був вибір: або вибиратись з тенет пострадянської, постгеноцидної країни, або залишатись в болоті та орбіті держави-агресора та вічного окупанта.
Обрання Чорновола могло зупинити процес загнивання країни, перетворення її на олігархічний синдикат. А ще це однозначно був би вибір Української, Європейської України.
За всіма опитуваннями у 1999 році у лідера «Руху» були всі шанси стати третім президентом. Не склалось…
Після цього ми мали пізній кучмізм, остаточне становлення антиукраїнського олігархату, Януковича, русифікацію та деградацію, а потім війну.
Все це наслідки.
Наслідки вибору у 1991 і наслідки того, що Чорновола ймовірно прибрали з політичного і реального життя.
Версію про вбивство потрібно розслідувати, піднімати і говорити про це. І головне розуміти хто став бенефіціарами після його смерті. Кому так вигідно було щоб Україна на десятки років далі була в ареалі впливу московської недоімперії.
Поделиться:
Загрузка...