Чим вакцинували папу і мамуРимму?

1 533
Хотілось би знати, як вирішили питання з вакцинацією папи і мамиРімми. Чи їм вкололи за квотою блогерів та інфлюенсерів, чи за якоюсь іншою квотою. І яка це була вакцина, невже індійська? Може привезли Pfizer по спецзамовленню? Або раптом вони досі стоять у черзі разом з людьми, і навіть зареєструвалися у системі «Дія».

І це цілком виправдані питання. Зеленський власними руками перетворив батьків на медійних персон, а вони і не заперечували. Пам’ятаєте кавалерійські інтерв’ю тата, глибина інтелекту якого нас потрясла. А кухню мамиРими теж пам’ятаєте? Отож. Як на мене, після тієї кухні вороття немає.
А ще мене турбує доля Франківського мобільного шпиталю. Не знаю чому, де той Франківськ, а де Кривий Ріг, але вони асоціативно пов’язані. Куди подівся шпиталь, який пригнали через всю країну, частково надули, а потім здули назад?
А ще… Гортаю записник і бачу десятки незакритих історій, які нам кинули як затравку, а потім перебігли до наступних недійних бомб. Я розумію, ви вірите, що пам’ять у людей коротка. Як там, як у рибок гуппі, так? Добре, я не маю нічого проти, я згода бути рибкою гуппі. Тільки рибкою із записником, я все записую.
Щоб повертатися знову і знову, щоб задавати ті самі питання із наполегливістю параноїка, аж доки ми не отримаємо відповіді. Хай навіть через п’ять, десять, двадцять років. Хай навіть вирок суду тоді буде умовним у зв’язку з недосяжністю фігуранта. Хай цей фігурант буде недосяжним у Ростові, я не заперечую.
Чому були продані за кордон маски і захисні засоби на початку пандемії? Чому не укладені договори з виробниками вакцини за півроку до початку вакцинації. Чому розкрали ковідний фонд. Чому президент плутається у показах і заперечує саме існування цього фонду. Чому не виплачені надбавки лікарям, чому Україна втратила за рік більше 60 тисяч медиків. Чому нема кисню у лікарнях… фопи…. соціальна допомога… малий бізнес… Епіцентр і Буковель…
Закриваю записник, вже звично затримуючись на останній сторінці. Там великим чорним колом обведене слово «Журавель», як нагадування про те, до чого ми повернемося у самому кінці. Так, я знаю, що не сьогодні.
А сьогодні… Як там Зеленський назвав COVID? Агентом під прикриттям, чи якось так. Ні, Вова, якщо тут і є агент під прикриттям, то це не ковід. Ковід – це проблема, яка має нормальне управлінське рішення. Це задача з розв’язком. І те що ти і твоя команда не змогли намацати розв’язок, не звільняє вас від відповідальності. І щоденне зведення по кількості загиблих – це ваш вирок, Вова. Точно такий, яким ти лякав Порошенка на стадіоні, тільки справжній.
І все таки, чим вакцинували папу і мамуРимму?
Поделиться:
Загрузка...