Чета Зеленских прибыла в США с визитом

85
Президент Украины Владимир Зеленский и его супруга Елена прибыли с рабочим визитом в Вашингтон по приглашению американского лидера Джозефа Байдена.

Об этом сообщает пресс-служба главы государства.

В пресс-службе отметили, что программа визита рассчитана на несколько дней и охватит ряд городов на Восточном и Западном побережьях США.

«В повестке дня визита — встреча лидеров двух стран в формате один на один и в расширенном составе делегаций. Также состоится ряд важных встреч Президента Украины с американскими чиновниками. Как планируется, представители Украины и США подпишут ряд документов», — сказано в сообщении.

Зеленський вже в США.
Візит перенесений дійсно в чи не на найбільш невдалий час. Афганська криза лише посилилась, в Сенаті та Конгресі неробочий тиждень, Байдену не зовсім до України.
Цікаво, що перенести зустріч з 30 на 31 серпня просив саме Офіс Зеленського. Саме 31 серпня останній день виводу військ з Афганістану, а отже увага буде зосереджена на іншому.
Тому…не очікує від зустрічі Зеленського і Байдена рівним чином нічого. Що можна очікувати, якщо президент країни зробив все щоб нам не допомагали: санкції проти Коломойського та Дубінського так ніхто і не ввів, більше того, показово Зеленський пішов на канал Коломойського/Медведчука 1+1 і купався в теплій ванні Мосейчук. Чи це не демонстрація захисту свого патрона? Однозначно.
Про реформи, знищення системи корпоративного управління, «лягання» перед Китаєм, постійні скандали взагалі мовчу. Все це створює найнегатичнішу атмосферу перед двостороннью зустріччю.
Останньою краплею став недопуск каналу «Прямий» до офіційних заходів Зеленського в Штатах. Американській стороні довелось самій акредитувати опозиційний канал. Ну не повне падіння, скажете ви?
Думаю повне, особливо на фоні намагання остаточно знищити свободу слова в країні видаленням інформації зі ЗМІ про п‘яного депутата Трухіна та його ДТП з постраждалими.
От вам і загальне бачення світом України часів Зеленського, який з «нового ліца» став «старим Януковичем»
Поделиться:
Загрузка...