Чергове інфантильне звернення Зеленського. Навіщо і про що?

1 290
Дуже хороше звернення Зеленського до народу. Нарешті- без ниття, що хтось весь час йому заважає, без зайвих слів , пафосу і банальностей . Все чітко, ясно, впевнено. Без популізму і нереалістичних театральних жестів.

Роз’яснив , що таке кластери і чому в рамках нормандського формату влада просуває цю ініціативу. Важливо, що розказав про дорожню карту. Не забув про миротворців. Дуже людяно згадав про заручників, розповів , скільки їх утримується в тюрмах на окупованій території і РФ, запевнив , що ми за усіх боремося, назвав прізвища бранців — це так важливо для родини Виговського, кримських татар, інших заручників , знати, що Україна своїх не кидає . Роз’яснив ситуацію в Азовському морі, бо було незрозуміло, чи можуть украінські військові кораблі здійснювати рейди в наших і нейтральних водах, чи тихенько промовчимо на шантаж Путіна. Розповів про деталі паризької зустрічі з паном Макроном. Звернувся до ВР негайно прийняти закон про заборону закупівлі російської електроенергії, бо ж як ми апелюємо до світу про посилення санкцій — то й самі маємо посилювати санкції проти агресора. Дуже сильний хід- це заява про те, що всі ці « Ліги сміху « і серіали, до виробництва яких причетні афільовані з кварталом стуктури, не виходитимуть на російських телеканалах. Ніякої торгівлі на крові , ніяких серіалів від Кварталу на пропагандистських російських каналах, ніяких нафторублів від бензоколонки.
Довгоочікувана заява верховного головнокомандуючого про негайний перегляд бюджету і збільшення зарплат воінам на передовій. Хлопці повинні мати мотивацію за важку службу. Анонсував негайні звільнення на РНБО всіх причетних до зриву ДОЗ і проблем з харчуванням в армії.
Також на лінію зіткнення повертаються контрснайперські групи, безпілотники , розвідка, все, що посилює нашу армію. На фронті чекають зброю, а не Путіна. А ми його на наш Донбас і не запрошуємо! Навпаки, Зеленський вимагає від Путіна піти геть з Криму і Донбасу. До речі, Крим прозвучав в промові багато раз!
Сильні слова на підтримку наших дипломатів, які воюють з РФ на дипломатичному фронті.
І розчулив заклик до єдності, не ділив країну , не згадував злобних опонентів, яких всіх треба на фронт. Вибачився, що чотири рази в 14- 15 уникав мобілізації, зрозумів, що має вимовити ці важливі слова. Прям державний діяч.
Не почули? …. я теж. Знову пафос, популізм, багато зайвих пустопорожніх слів, образи. І запрошення Путіна на зустріч на Донбас. Прям хоч парі став, до кого ж Путін на зустріч спершу вирушить: на запрошення Байдена чи Зеленського… Краще б працював над повноцінним відновленням нормандського формату, який оцими своїми заявами і похоронив…
Чергове інфантильне звернення Зеленського. Навіщо і про що?

Поделиться:
Загрузка...