Чаус жив. И пускай скажет за это спасибо Майе Санду

69
Чаус жив. И пускай скажет за это спасибо Майе Санду — она прижала хвост Зеленскому, подняла на ноги Лондон с Вашингтоном, организовала шум в прессе.
➡️ Если бы не эти факторы, я бы не поставил на жизнь судьи (посмотрите на его лицо — как он работал в очистке?) ни пенни. Как результат — тупо сварганенную операцию пришлось сливать таким вот маскарадным образом.
➡️ Что дальше? Дальше СБУ будет несколько месяцев держать Чауса под тщательным наблюдением или даже на конспиративной квартире, предвосхищая любую возможность утечки информации об истинным бенефициарах и заказчиках данного спектакля.
➡️ Как окончательно закрыть этот кейс, Зе пока не знает — он привык работать по той же схеме, по которой управляет страной и которую давно уже озвучила Скарлетт О`Хара: «Об этом я подумаю завтра».
➡️ Сведения, которые зелёная камарилья хотела получить от Чауса в отношении Порошенко, нормальным образом легализовать уже не получится — так бывает всегда, когда трагедия превращается в фарс.
➡️ Впрочем, Бог с ним, с этим чудаком — гораздо страшнее, что фарс власти превращается в трагедию. Трагедию для страны.
Helgi Sharp

У Вінницькій області правоохоронці почали заходи з пошуку та затримання співробітників СБУ, які викрали Чауса у поліції.

«Станом на 15:30 правоохоронці, які, за нашою інформацією, затримали підозрюваного екссуддю Дніпровського районного суду міста Києва, на зв’язок з детективами НАБУ не виходили», — повідомляється на офіційному Telegram-каналі НАБУ.

Крім того, Антикорупційне бюро закликало правоохоронців передати підозрюваного його представникам.

У пабліках блогерів Банкової запала гнітюча тиша…
Як коментувати чергове диво Зеленського — Чаус повернувся, поки що їм не повідомили.
Якщо Ви бачите одноактову п’єсу: а давайте тут натиснемо — ой, палець зламали, а давайте тут щось зробимо — ой, стало гірше, а давайте викрадемо Чауса — ой, а що далі робити, ми його відпустили — ой, не там, давайте знову викрадемо, — знайте, Режисер — Зеленський, продюсер серіалу «Гей, славяни» — Єрмак….
Єдина велика проблема для веселих хлопців з гуртка «Квартал 95» — за все це чекає кримінальна відповідальність.
Скажіть хтось Олені Зеленській
Volodymyr Omelyan
Як же набрид цей дешевий зелений треш.
Чаус «знайшовся». В якомусь селі на Вінниччині. Ніби до поліції зателефонував якийсь чоловік з села мазурівка, який виявив Чауса.
Голівуд, Болівуд та Нетфлікс відпочивають коли на сцену виходить влада Зеленського та 95 квартал. Операція по легалізації біглого судді розпочалась.
От тільки офіційна Молдова каже, що його викрали з її території саме українські спецслужби. Але кому це цікаво?
Головне що ввечері по Г+Г та інших придворних каналах прокрутять новину про «спецоперація» доблесної влади Зеленського.
А ще Чаус тепер скаже все що «попросять». Адже де його тримали і до чого готували — велика питання..
Одним словом, позорисько…

 

Поделиться:
Загрузка...