Ворожі диверсанти «атакують» опорник ЗСУ: масштабні навчання під Новоайдаром

77

 Українська артилерія, танки та міномети 28 лютого відпрацьовували маневри на кількох полігонах поблизу Новоайдара, що на Луганщині. На обумовленій Мінськими угодами відстані армійці доводили до автоматизму майстерність бойового розгортання та стрільби, в умовах наступу й оборони, передає кореспондент "5 каналу".

"Ми побачимо порядок заняття вогневої позиції, відпрацювання нормативів зі спеціальної підготовки та порядок виконання вогневих завдань", — пояснює військовий "Гора".

На кількох військових полігонах у Луганській області вишкіл розпочали бійці однієї з бригад, що захищає передні рубежі. Маневри відпрацьовують підрозділи бригади, які за Мінськими угодами відведені від лінії зіткнення.

Перший етап — оборона опорного пункту. За легендою, під прикриттям артилерії ворожі диверсанти намагаються захопити опорник. Завдання армійців – відтіснити ворога. Для цього на допомогу піхоті на вогневу позицію виїжджає танк.

Далі, за легендою, надходить повідомлення про поранення танкіста. Розпочинається рятувальна операція.

"Солдати самі все роблять. Знають що і як, а в окремих бойових ситуаціях це все робиться у напівавтоматичному режимі. Людина навіть не думає, що робить", — каже боєць ЗСУ із позивним "Кандагар".

Танковий резерв висувається на тактичне поле. Відпрацьовуює маневри з оборони та прикриття відходу піхотинців. Далі – справа за артилеристами. 

Поделиться:
Загрузка...