Перший трактор ХТЗ вже зійшов з конвеєра

73

 Перший трактор ХТЗ-17221 вже зійшов з конвеєра на Харківському тракторному заводі.

Денис Ярославський на свої сторінці в соціальній мережі Facebook, повідомив що після довгої зупинки заводу з конвеєра ХТЗ зійшов новий трактор моделі ХТЗ-17221.

Судячи з фото, процес роботи на ХТЗ вже пішов, і вже почався серійний випуск тракторів.

Про ХТЗ-17221

Механічна шестнадцатіскоростная коробка передач, перемикається без розриву потоку потужності в межах кожного діапазону, забезпечує раціональну швидкість, необхідну для роботи з різними сільськогосподарськими знаряддями і машинами.

Можливість використання на транспортних роботах з причепами та напівпричепами вантажопідйомністю до 20 тонн на швидкостях до 40 км/г.

Застосування коліс більшого розміру дозволяє зменшити питомий тиск на грунт, і, тим самим, підвищити врожайність вирощуваних культур, збільшити вантажопідйомність навішуються знарядь.
Виконання енергозберігаючих операцій – прямого сівби за технологією No Till.

Нова об’єднана гідравлічна система з пропорційним 5-секційним гидрораспределітелем і гідробаком збільшеної місткості до 90л, дає можливість паралельно управляти роботою декількох гідравлічних виконавчих механізмів, регулюючи витрата масла.

Опції:

— Бульдозерне обладнання
— Комплект для здвоювання коліс
— Регулятор потоку палива
— Передпусковий підігрівач двигуна

Переваги:

— Вибір двигуна за бажанням замовника
— Кабіна підвищеної комфортності і з поліпшеною оглядовістю.
— Модернізована посилена КПП
— Шини збільшеного розміру
— Кондиціонер

Агрегатування:

— Широкі можливості агрегатування з знаряддями вітчизняних і зарубіжних виробників.
— Збільшені колеса в поєднанні з навісним пристроєм дозволяють збільшити навесоспособность трактора на 15%.
— Застосування подвійних коліс і широкопрофільних шин наднизького тиску дозволяє не тільки знизити питомий тиск на грунт, а й досягти зниження витрати палива і збільшення продуктивності ще на 15%, зі збереженням всіх сучасних агротехнологічних і економічних вимог, крім того, починати проведення весняно-польових робіт на два тижні раніше.

Готов первый порадовать украинцев хорошими новостями! Сегодня после долгого застоя и предсказаний "доброжелателей" о кра…

Опубліковано Денисом Ярославским 9 лютого 2017 р.

 

Поделиться:
Загрузка...