Бойова колісна машина IГ «Азов». Перший показ

32

 Коли пісочного кольору бойова колісна машина з’їзжала з трейлеру перед виставковим центром, періщив дощ. І хтось з команди Інженерної групи «Азов» пожартував, що нова машина – це власне як «yellow submarine».

facebook.com/zbroya.ua

Не певен, що саме така назва закріпиться за цією розробкою Інженерної групи «Азов», але жовтий колір на тлі сірого неба дійсно чітко виокремлював пропорційні лінії нової машини.

Виставка «Зброя та безпека», яка 11 жовтня починається у Києві, стане першою демонстрацією цього проекту з глибокої модернізації БРДМ-2. Ініціативу було реалізовано в рамках спільного рішення з Міністерством оборони України – за власні кошти ІГ «Азов».

На БКМ вперше в країні втілено нове для нашої військової техніки рішення: замість класичної механічної трансмісії вибір зроблений на користь гідростатичного приводу. Базовий двигун — General Motors (215 к.с.). Два гідромотори на мостах керуються регульованим насосним вузлом. Для подолання водних перешкод на БКМ встановлені два водомети оригінальної конструкції.

Високий рівень протимінного захисту забезпечується протимінним днищем відповідної форми. Для посилення балістичного захисту корпус розподілено на прямокутні соти, які закриваються броньованими накладками. Між бронею корпусу та зовнішньою з’ємною бронеплитою розміщені модульні захисні елементи, які можна швидко замінити у польових умовах. Представлена на виставі БКМ здатна убезпечити наших вояків від обстрілу бронебійними кулями калібру 12,7 мм.

Для виходу десанту БКМ застосовується апарель з дверима. На даху — два люки, в бортах — бійниці для ведення вогню зі стрілецької зброї. На БКМ можна встановлювати різні бойові модулі з огляду на потреби замовника. У демонстраційному варіанті БКМ оснащено баштою з 12,7 та 7,62 мм кулеметами та системою постановки димових завад.

Одразу після виставки «Зброя та безпека-2016» БКМ починає етап заводських, а згодом – і державних випробувань. А завтра її можна побачити на власні очі на виставці "Зброя та безпека".

Оружие Украины

facebook.com/zbroya.ua

 

Поделиться:
Загрузка...