Харьковские военные заводы получили госзаказ на миллиарды гривен

41

 Харьковские военные заводы получили госзаказ на миллиарды гривен

Об этом 9 августа в пресс-центре Status Quo сообщил народный депутат Иван Винник.

По его словам, правительство дает гарантии, под которые кредитные средства направят на 10 госпредприятий военно-промышленного комплекса Украины

Как отметил Винник, госгарантии получили:

ГП "Харьковское КБ по машиностроению им.Морозова" — на 1 млрд. 350 млн. грн. для производства 60 БТР-4Е;

ГП "Харьковский завод спецмашин" — на 59 млн.грн. на ремонт автомобилей "Урал" и "КамАЗ", которые он получит со складов Минобороны;

ГП "Харьковский бронетанковый завод" — на 550 млн.грн. на ремонт 94 танков Т-64 и 10 танков Т-80;

ГП "Харьковский автомобильный ремонтный завод" — на 23 млн.грн. для ремонта автомобилей "МаЗ" и МТЛБ, которые он получит со складов Минобороны.

Так же депутат сообщил, что завод имени Малышева может получить 420 млн.грн. на производство танков из арестованных средств экс-президента Украины Виктора Януковича.

"В целом мы предлагаем на следующий год в два раза увеличить оборонный заказ", — заявил Винник.

P.S. «ДККБ «Луч», що входить до складу ДК «Укроборонпром», збільшило обсяги виробництва продукції для потреб Збройних сил України на 37% за перше півріччя 2016 року.

Підприємство виробило для українських військових товарів, робіт і послуг на суму 115, 6 млн грн, що на 31,1 млн грн більше показника першого півріччя 2015 року. 

«Луч» втілює масштабний проект із оснащення українських військових сучасними протитанковими ракетними комплексами «Стугна-П», навчально-тренувальними стендами УТС ПТРК «Стугна-П» і протитанковими ракетами РК-2С. Наразі завершені перші під-етапи дослідно-конструкторської роботи у рамках створення ракети «Вільха» та новітнього ПТРК «Корсар», – розповіли провідні фахівці підприємства.

Різке нарощення виробництва позитивно вплинуло на фінансово-економічний стан підприємства. Капітальні інвестиції у підприємство за 6 місяців 2016 року склали 4,2 млн грн. Перерахування до бюджетів усіх рівнів зросло на 18,7 млн грн. Фонд оплати праці зріс до 14 млн грн.

За допомогою сучасної продукції «ДержККБ «Луч» бійці у зоні АТО успішно тримають оборону у «гарячих точках». Підприємство планує збільшити випуск озброєнь для ЗСУ, щоб максимального посилити обороноздатність України.

Нагадаємо, ДК «Укроборонпром» передав 12 716 одиниць озброєння та військової техніки для силових відомств України за 2 роки. Починаючи з 3 кварталу 2014 року, українська армія отримала від Концерну 8 012 одиниць нової та модернізованої техніки та 4 704 одиниці відремонтованих ОВТ.

Поделиться:
Загрузка...