Військові навчання на волинському полігоні «Повурськ» ВИДЕО

67

Безпрецедентні військові навчання відбуваються на волинському полігоні «Повурськ». Масштабні маневри Збройних Сил України «Літня гроза-2016» уперше за роки незалежності зібрали у нашому регіоні велику кількість військових і техніки різних видів військ. Перевірити хід бойового злагодження і навички захисників приїхав на Волинь начальник Генштабу, головнокомадувач Збройних сил України Віктор Муженко

 

P.S.

На Рівненському полігоні відбулася практична фаза командно-штабних навчань «Літня гроза-2016». В рамках відпрацювання комплексу тактико-спеціальних занять за участю військ оперативного командування «Захід» було удосконалено дії командирів підрозділів, їх підлеглих щодо ведення оборони, контрнаступальних та рейдових дій в умовах ведення бойових дій з умовним противником.

Левову частку учасників навчань тут склали військовослужбовці Волинської окремої механізованої бригади, які мають значний досвід виконання завдань Антитерористичної операції на території Луганської та Донецької областей.

На одній із ділянок полігону, відбиття умовного противника здійснює піхота та танки. Літак тактичної авіації, який виявив положення умовного противника та передав його координати на командний пункт, замінює в небі бойові вертольоти Мі-24 армійської авіації. Вертолітники заходять на цілі на мінімальній висоті та максимальній швидкості, щоб керованими і некерованими ракетами, а потім вогнем з автоматичної гармати знищити цілі. На черзі артпідготовка. Масованими вогневими ударами по ворожим рубежам по чезі працюють батареї самохідних артилерійських установок – 2С3 та БМ-21 «Град».

vk.com/mil_in_ua

Поделиться:
Загрузка...