Міжнародний брейкданс: українці проти збірної світу

67

 Вітчизняні бі-бої Navi виграли World Bboy Classic 2016, здолавши команду Red Bull BC One All Stars.

Navi — переможці World Bboy Classic

Для українських бі-боїв 2016 рік видається поки що дуже потужним. Спочатку гучні перемоги (WGTF 2016 та Battle Europa 2016) на європейських контестах здобули хлопці з Ruffneck Attack. Далі був сольний прорив бі-боя Kuzya, який виграв Unbreakable та гарантував собі місце серед найкращих брейкерів світу на Undisputed.

Наступними тріумфаторами у світовому брейкінгу від України стали Navi, які виграли World Bboy Classic 2016 у форматі 2х2. Navi взяли участь у контесті як один з чотирьох дуетів, що були напряму запрошені до участі. Щоби зрозуміти рівень тріумфу нагадаємо, хто крім наших хлопців був залучений до контесту: Hong 10 & Ronnie, Pelezinho & Neguin, Bruca & Junior. Склад більш ніж солідний!

Наші хлопці впевнено розібралися зі своїми суперниками. Спочатку вони здолали Spin & Sunni, а у фіналі зустрілися з дуетом бі-боїв з Red Bull BC One All Stars Hong 10 & Ronnie. Це була найяскравіша та найзапекліша заруба вечора. Після чотирьох виходів судді віддали по два раунди кожній з команд, тому доля титула вирішувалася у додатковому раунді. У вирішальному виході Drud упевнено розібрався з Ronnie та приніс Navi перемогу.

Поделиться:
Загрузка...