На Донбассе погиб еще один российский военный

33

 Главное управление разведки установило очередные потери личного состава войск РФ на Донбассе.

По данным разведки, в районе Авдеевки Донецкой области 12-13 апреля погиб один и получили ранения трое российских военнослужащих 11 отдельного мотострелкового полка (Макеевка), 3 (Горловка) и 100 (Донецк) отдельных мотострелковых бригад.

«Выяснены персональные данные одного из тяжелораненых 2 мотострелкового батальона 100 омсбр — Зайцев Александр Сергеевич, 12.11.1989 г.р.», — сообщает ГУР.

Также разведка информирует, что в течение последнего месяца санитарные потери 11 омсп составили 94 раненых разной степени тяжести.

P.S. Обстановка в районі проведення АТО станом на 14 квітня 2016 року

Найбільша активність зберігалась на Слов’янському та Донецькому напрямках. У районах Дача, Кодема, Авдіївка та Мар’їнка не припиняються спроби витіснення сил АТО із займаних позицій шляхом ведення інтенсивних обстрілів зі стрілецької зброї, гранатометів та 82 і 120-мм мінометів.

Протягом доби зафіксовано 80 обстрілів зі стрілецької зброї, гранатометів, 82 та 120-мм мінометів, з них: чотири – Трьохізбенка (Сєверодонецький напрямок); 16 – Луганське, Світлодарськ, Кодема, Дача, Зайцеве, Майорськ, Ленінське, Новгородське (Слов’янський напрямок); 56 – Верхньоторецьке, Авдіївка, Опитне, шахта Бутовка, Піски, Мар’їнка (Донецький напрямок); чотири – Водяне, Широкине (Маріупольський напрямок).

Встановлено чергові втрати особового складу розвідувальних підрозділів 1 АК (Донецьк) ЗС РФ, що здійснюють диверсійно-розвідувальні акції у районі н.п.Авдіївка. 12-13 квітня ц.р. загинув один та отримали поранення три російські військовослужбовці 11 окремого мотострілецького полку (Макіївка), 3 (Горлівка) та 100 (Донецьк) окремих мотострілецьких бригад. З’ясовано персональні дані одного з важкопоранених 2 мотострілецького батальйону 100 омсбр – Зайцев Олександр Сергійович, 12.11.1989 р.н. Протягом останнього місяця санітарні втрати 11 омсп склали 94 поранених різного ступеню важкості.

Зафіксовано чергові факти прибуття з території Росії особового складу, озброєння та військової техніки, боєприпасів і паливно-мастильних матеріалів для потреб 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) АК ЗС РФ до наступних пунктів:

Іловайськ – ешелон з боєприпасами (до 120 тонн) та матеріально-технічними засобами (80 тонн). У подальшому вантажі перевезені автотранспортом до Донецька;

Харцизьк – ешелон з військовою технікою (два танки), паливно-мастильних матеріалів (240 тонн) та матеріально-технічних засобів (80 тонн);

Комсомольське – безпілотні літальні апарати – 12 од.;

через Ізварине у напрямку Луганськ – 10 вантажних автомобілів з особовим складом та боєприпасами;

через Дмитрівка у напрямку Степанівка – вісім паливозаправників.

Виявлено проведення рекогносцировки місцевості вздовж берегу р.Сіверський Донець на ділянці Слов’яносербськ – Раївка розвідувальним підрозділом 4 окремої мотострілецької бригади (Алчевськ) 2 АК ЗС РФ з метою виявлення місць, придатних для налагодження понтонних переправ.

Українською стороною надана інформація представникам Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ про наявність 122-мм РСЗВ “Град”, артилерійських систем калібром понад 100 мм, танків і мінометів у районах Горлівка, Шахтарськ, Жданівка, Макіївка, Донецьк.

Підтверджено перекидання до н.п.Новоазовськ підрозділу 45 окремої бригади спеціального призначення (Кубінка, Московська обл.) Повітрянодесантних військ ЗС РФ. У зв’язку з чим очікується активізація диверсійно-розвідувальної діяльності російських окупаційних військ на Маріупольському напрямку.

Підрозділ 45 окремої бригади спеціального призначення Повітрянодесантних військ ЗС РФ (до початку 2015 р. 45 окремий полк СпП) очолює безпосередньо командир бригади, полковник ЗС РФ Паньков Вадим Іванович (Паньков Вадим Иванович), 1968 р.н., уродженець м.Гомель, мешкає в Московській області.

Фото: полковник ЗС РФ В.Паньков

Фото: міністр оборони РФ генерал армії С.Шойгу та полковник В.Паньков

В офіційній біографії цього російського офіцера старанно приховується той факт, що у 1992 році, втікаючи від війни в Нагорному Карабасі, лейтенант Вадим Паньков прибув в Україну, прийняв присягу на вірність народу України та проходив службу в Збройних Силах України на посаді командира групи спеціального призначення 2 батальйону 9 окремої бригади спеціального призначення (м.Кіровоград).

Майже два роки, Вадим Паньков, білорус за походженням, насолоджувався мирним життям в Україні, гостинністю та дружелюбністю українського народу. Наприкінці 1993 р. офіційно перевівся зі Збройних Сил України до збройних сил Росії, де приймав безпосередню участь у створенні 45 окремого полку спеціального призначення ПДВ ЗС РФ (Кубінка, Московська обл.).

У реальній біографії полковника ЗС РФ В.Панькова є декілька фактів, які яскраво характеризують весь офіцерський корпус сучасної російської армії:

у 2009 р., на посаді командира 45 окремого полку спеціального призначення ПДВ ЗС РФ, приймав участь у рейдерських акціях в інтересах будівельного бізнесу кримінального авторитета “Глиби” (Олексія Храмушина – зятя генерал-полковника Володимира Шаманова, командувача Повітрянодесантними військами ЗС РФ), використовуючи в якості “тітушок” підлеглих військовослужбовців із складу груп спеціального призначення полку;

у січні 2015 р. особисто організував спробу знищення розвідувальної групи 73 Морського центру спеціального призначення ВМС України у районі Гранітного-Миколаївки (Маріупольський напрямок) в результаті чого загинув капітан 1 рангу Збройних Сил України Юрій Олефіренко (Вадим Паньков і Юрій Олефіренко разом служили у 2 батальйоні 9 обр СпП Південного ОК ЗС України у Кіровограді у 1992-1993 роках).

На відміну від російських офіцерів, які посилають своїх солдат гинути на чужій землі за мільярди віолончеліста Путіна, без оголошення війни, без знаків розрізняння, як безпритульних “зелених чоловічків”, офіцер Збройних Сил України капітан 1 рангу Олефіренко Юрій Борисович захищав свою Батьківщину, своїм тілом закрив трьох підлеглих і ціною власного життя врятував їх від загибелі.

Мужність та героїзм патріотів України ніколи не будуть забуті, як не будуть забуті і воєнні злочини російських окупантів.

Особливо зауважуємо, що командувач Повітрянодесантними військами ЗС РФ генерал-полковник Шаманов Володимир Анатолійович – один із ключових членів військової ланки організованого злочинного угрупування, що організувало та спланувало окупацію української території (Автономної Республіки Крим) та збройну агресію Росії проти України на Донбасі. Очолює військову ланку цього організованого злочинного угрупування безпосередньо міністр оборони Росії генерал армії Шойгу Сергій Кужугетович, а до її основного складу входять співслужбовці генерала Шаманова по службі в Повітрянодесантних військах:

генерал-полковник Садовенко Юрій Едуардович, який на посаді заступника міністра оборони – керівника апарату міністра оборони Російської Федерації безпосередньо здійснював підбір та призначення російських генералів на керівні посади в 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) АК, а також 12 Командування резерву (на т.ч. Центр територіальних військ, Новочеркаськ), Південного ВО (Ростов-на-Дону) ЗС РФ;

генерал-полковник Ленцов Олександр Іванович, який на посаді заступника командувача Сухопутними військами ЗС РФ був головним координатором діяльності російських окупаційних військ під час окупації Криму та збройної агресії Росії на тимчасово окупованих територіях сходу України.

Головне управління розвідки МО України продовжує цілеспрямовано збирати факти щодо участі військовослужбовців ЗС РФ у воєнних злочинах на тимчасово окупованих територіях сходу України для подальшої передачі доказової бази визначеним порядком до Міжнародного кримінального суду, а також відстежувати їх подальшу діяльність та переміщення після повернення до Росії. Інформація щодо російських військовослужбовців, які підозрюються у скоєнні воєнних злочинів на території України, регулярно передається українською стороною країнам-членам ЄС та НАТО у т.ч. з метою розширення “санкційного” списку.

Нагадуємо про неминучість покарання за воєнні злочини, що не мають строків давності, та відповідальність за які передбачена нормами міжнародного і національного кримінального права.

gur.mil.gov.ua

Поделиться:
Загрузка...