У Харківському університеті Повітряних Сил відбувся випуск молодих офіцерів ВИДЕО

65

 27 лютого, у Харківському університеті Повітряних Сил імені Івана Кожедуба відбувся випуск молодих офіцерів, які успішно та достроково завершили навчання за напрямками підготовки військових авіаторів та фахівців протиповітряної оборони держави.

mil.gov.ua

250 молодих лейтенантів — випускників славетного військового вишу найближчим часом поповнять лави підрозділів Збройних Сил України. Серед молодих офіцерів і 22 представниці прекрасної статі. Чотири офіцери закінчили університет із золотою медаллю і ще 16 випускників отримали дипломи із відзнакою. Кожен п’ятий із випускників є продовжувачем славної військової династії.

Першим привітав випускників Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак.

— Сьогодні для нашої країни непростий час, ваші знання та навички вкрай необхідні нашій країні. Я пишаюсь вами, бо, знаючи про вкрай небезпечну службу, ви не відмовились від обраного шляху. А це неабияка мужність та бажання захищати Україну. Тому Ви вже справжні герої. Завжди пам’ятайте, — Ви оплот нашої країни, на Вас сподіваються ваші близькі та рідні, — сказав, звертаючись до курсантів глава оборонного відомства.

Закінчився ритуал випуску офіцерів проходженням особовим складом університету та випускниками урочистим маршем.

Прес-служба Міністерства оборони України

mil.gov.ua

Поделиться:
Загрузка...