Військові ремонтники продовжують відновлювати озброєння для ЗСУ

43

 Сьогодні, 16 лютого, до військових частин, які відновлюють боєздатність на полігонах після участі в АТО, військові ремонтники Рівненщини відправили 15 відновлених 152-міліметрових гармат «Гіацинт».

Роботи з відновлення базових шасі та спецчастин гармат на виробничих потужностях військової частини Озброєння Збройних Сил України тривали близько двох тижнів.

Через продовження збройної агресії на території Донецької та Луганської областей потреби у відновленні бойової техніки та озброєння Збройних Сил України дедалі зростають. Окрім «Гіацинтів», зброярі планово проводять заходи з відновлення реактивних систем залпового вогню БМ-21 «Град», самохідних артилерійських установок «Акація» та мінометів.

Як зазначив командир військової частини полковник Вадим Рудніцький, ремонтники готові до напруженого ритму роботи. Військовослужбовці та працівники Збройних Сил України працюють сумлінно, не шкодуючи зусиль, адже від ефективності їхньої роботи залежать життя бійців на передовій та незалежність державі.

– З метою нарощування потужностей військова частина створює нові приміщення для ремонту військової техніки та озброєння. Для цього в короткі терміни частину колишніх сховищ було переобладнано на цехи, – повідомив полковник Вадим Рудніцький.

Він зазначив, що наразі роботи у приміщенні цеху капітального ремонту агрегатів та двигунів продовжуються. Сюди вже підвели опалення, електроенергію, встановили підйомні механізми, обладнали виробничі та підсобні приміщення. На черзі – цех наземного обладнання.

mil.gov.ua

 

Поделиться:
Загрузка...