«Укроборонпром» підписав домовленості з Польщею і США

20

 У день відкриття міжнародної виставки «Зброя та безпека-2015» в Києві 22 вересня ДК «Укроборонпром» уклав низку стратегічних домовленостей з провідними міжнародними компаніями світу – американською «Textron Systems» та польською «WB Electronics».

Нові проекти мають посилити обороноздатність України та забезпечити ЗСУ сучасним озброєнням, зокрема, новітніми безпілотниками та важною бронетехнікою.

Згідно з домовленостями, підприємства «Укроборонпрому» співпрацюватимуть з американською компанією «Textron» у сфері виробництва важкої броньованої техніки. Зокрема, відбулись переговори щодо глибокої модернізації машин HMMWVs «Хамві» саме для української армії.

Крім того, було досягнуто домовленості про співпрацю між ДП «Антонов», що входить до складу Державного концерну «Укроборонпром» та польською компанією «WB Electronics». Згідно з підписаним сторонами меморандумом, Україна використовуватиме технології польської компанії в розробці нового тактичного безпілотного авіаційного комплексу для ЗСУ.

Цьогоріч «Укроборонпром», як співорганізатор міжнародної виставки «Зброя та безпека – 2015», залучив до участі багатьох відомих інопартнерів.

На другий день роботи виставки заплановано переговори ДК «Укроборонпром» з «Flir Systems», «Inkas» та «Aselsan». Офіційні заяви щодо їх результатів пролунають на медіа-поінті стенду Концерну (стенд Н1, хол 3). Також о 15.00 заплановано прес-конференцію керівництва ДК «Укроборонпром» .

Виставка «Зброя та безпека» проводиться з 2004 року. Це найбільший національний захід, на якому найкращі підприємства українського та світового ОПК демонструють свої досягнення. Цього року протягом 22-25 вересня заплановані презентації​ї продукції української оборонної промисловості вітчизняним та іноземним замовникам, науково-практичні конференції та семінари.

Поделиться:
Загрузка...