Росія болісно відреагувала на створення нового спецпідрозділу в Україні

22

 Про створення в Україні Сил Спеціальних Операцій розповів гість студії Телеканалу новин "24" – керівник неурядової організації "Центр оборонних реформ" Олександр Данилюк.

За його словами, від Радянського союзу Україна отримала в спадок програму підготовки спецназу. Новий спецпідрозділ буде відрізнятись від поліції та іших тим, що – це структури, які можуть організовувати власними силами диверсійні спеціальні заходи в глибокому тилу противника. І що важливіше, це структура, яка здатна організувати населення на будь-якій території, аби населення здійснювало необхідні дії.

На сьогодні, їх завдання – організувати населення на окупованих територіях, щоби з’явився рух спротиву окупантам,— сказав Данилюк.

Фінальним акордом роботи спецпідрозділів, сказав Данилюк, мають бути багатомільйонні повстання в Криму та на Донбасі, так як це було у Франції.

Як він розповів, є інвестор, який готовий проінвестувати створення центру підготовки сил спеціальних операцій.

"Але, безперечно, це є державна інституція стратегічного рівня. Це компетенція президента при суворому контролі парламенту", — сказав керівник неурядової організації "Центр оборонних реформ".

За його словами, якби сьогодні у Донецьку або Луганську було велике повстання, то це було б набагато ефективніше, ніж відбивати місто силою.

"Так ми збережемо інфраструктуру міста та багато іншого", — сказав Данилюк.

В основі створення сил спеціальних операцій будуть підрозділи спеціального призначення ЗСУ і частина інформаційно-психологічних операцій. Також є потреба у посиленні спецпідрозділу практичними спеціалістами.

Реакція Росії

Росія, як повідомив громадський діяч, дуже болісно відреагувала на те, що в Україні створиться такий інструмент. Ця тема стала предметом спекуляції на найвищому рівні влади в РФ.

"Враховуючи те, що сьогодні голова ФСБ РФ заявив про те, що готуються якісь акції силами незаконних унізованих формувань націоналістичного спрямування з боку України, може бути провокація до 9 травня, організована з тим, щоб надалі виправдати агресію Росії проти України, — вважає Данилюк.

 

Поделиться:
Загрузка...