Путін став прототипом новорічної казки про нахабного павука Павутіна

27

 Нову постановку для дітей – «Незвані гості у Країні Світла» – підготував за місяць часу балет «Життя». В центрі вистави – павук Павутін, прототипом якого є сам Володимир Путін.


http://made-inussr.livejournal.com/

Він нахабний, зверхній і зазіхає на чужу землю. Його сестри – Брехня, Жадібність та Заздрість. От тільки мріям «темної сили» ніяк не здійснитися – проти неї постала ціла Країна Світла.

Зіграв Павутіна сам сценарист, артист балету «Життя» Володимир Мазур. Каже, огиди бути в ролі сусідського президента не відчував – навпаки: «Ні, в мене було велике бажання всю його натуру в своєму образі підкреслити, всю його силу – як в нашій виставі показано – в брехні, в підлості, в заздрості. Тому я із задоволенням демонструю всю його «красу».

На противагу «темним силам» виступають герої знаних казок: Котигорошко, Кіт у Чоботях, Червона Шапочка, Мальвіна і навіть Баба Яга, яку діти звикли боятися. «Якщо вже камінь падає в наш город, то ми всі гуртуємося і йдемо на ворога. Тут нема в Країні Світла хороших-поганих. Всі хороші! Маємо одного ворога і мусимо захищати нашу країну», – поділився враженнями артист балету «Життя» Олександр Григоркін, який грав роль Баби Яги.

Балет «Життя» вже 17-й рік поспіль готує дітям вистави до свята Миколая. Та цьогоріч за місяць створили цю – майже політичну. Тепер впродовж тижня показуватимуть її три-чотири рази на день у Палаці залізничників, а це загалом майже 30 показів.

«Ми так багато говоримо про те, що програємо інформаційну війну Росії. А інформаційна війна, мабуть, починається з елементарного патріотичного виховання наших діток», – зазначила керівник балету «Життя», заслужена артистка України Ірина Мазур.

Наприкінці вистави зло щезає, а грізний Павутін стає маленьким, беззахисним павучком.

Поделиться:
Загрузка...