Завершилось навчання екіпажів БТР-3Е1

28

 Вперше з моменту отримання на озброєння БТР-3Е1 на базі Навчального центру в м. Золочів завершилось навчання екіпажів БТР-3Е1 в кількості 45 чоловік.

http://vv.gov.ua/

В програму навчання з урахуванням вимог сьогодення, включено ведення стрільби вдень та вночі, з місця та в русі по цілям на різних відстанях.

Важливо зазначити те, що в якості інструкторів виступали досвідчені військовослужбовці Навчального центру, які мають досвід участі в бойових діях в зоні АТО в складі екіпажів БТР.

Після оголошення наказу про завершення зборів усі військовослужбовці отримали посвідчення про закінчення навчання.

Із закінченням навчання особовий склад з трибуни привітали начальник Навчального центру полковник Михайло Кулик та секретар Золочівської міської ради Олег Сидорович.

Від духовенства Золочівщини з Божим благословенням звернувся отець Юрій Галабуда. У його словах прозвучали лише найкращі побажання на подальшу службу та життя. По закінченню молитви він окропив всіх присутніх свяченою водою.

Потрібно зазначити, що вже за декілька днів усі члени екіпажів БТР-3Е1 вирушать на схід держави захищати її територіальну цілісність. Нехай їм щастить!

Роман Сидорович

http://vv.gov.ua/

 

Поделиться:
Загрузка...