Гурт «Океан Ельзи» заспівав для 79-ї аеромобільної бригади ВИДЕО

30

 Вчора, 21 серпня, легендарний гурт «Океан Ельзи» заспівав на ексклюзивному закритому концерті для воїнів 79-ї Миколаївської окремої аеромобільної бригади.

http://uapress.info/

Концерт був, як завжди, особливим – був і спалах емоцій, і відвертість, і сповідь душі у піснях.

Гурт заспівала хіти "Вставай", "Той день", "911", але найбільше бійці чекали пісню "Я не здамся без бою".

На початку концерту миколаївці усім залом співаючи Гімн України, зустріли Президента Петра Порошенка. Він ще раз подякував нашим бійцям за мужність та героїзм.

– Коли ми не мали сильної армії, в нас спробували забрати Крим і хотіли, щоб події в Донецькій та Луганській областях відбувалися по кримському сценарію. Ми з вами зберегли суверенітет і територіальну цілісність України. Ми з вами зламали цей сценарій. Ми з вами звільнимо Україну. Бо який девіз десантників? Ніхто, крім нас! – звернувся до миколаївських військовослужбовців Президент України.

Святослав Вакарчук перед виступом також подякував миколаївським бійцям за їх відвагу та подвиги.

– Сьогодні дуже багато говорять про патріотизм. Ситуація на сході країни об’єднала нас всіх. І саме цей патріотизм допомагає нам йти вперед до перемоги, – зазначив лідер «Океан Ельзи».

Кожна пісня гурту, улюбленого мільйонами українців, викликала у залі шквал емоцій. А «Я не здамся без бою» – стала справжнім гімном незламного духу наших бійців.

Після концерту заступник командира 79-ї окремої аеромобільної бригади Іван Савка подарував Святославу Вакарчуку почесний диплом десантника і бойовий прапор 79-ки.

«Цей стяг – гордість бригади і з ним бійці крок за кроком наближають перемогу», — сказав заступник командира.

http://uapress.info/

Після цих слів лідер «Океан Ельзи» пообіцяв, що подарунки займуть гідне місце у своєрідному музею найважливіших і дорогих для гурту речей.

Закритий акустичний концерт гурту на підтримку бійців відбувся за підтримки Миколаївської облдержадміністрації. Організаторами заходу виступили два благодійні фонди, які надають допомогу нашій армії. А саме благодійний фонд Юрія Бірюкова «Крила Фенікса» та «Територія життя».

У своєму Facebook "Океан Ельзи" поділився кількома світлинами з виступу і подякував мужнім хлопцям:
"79-та миколаївська окрема аеромобільна бригада, Дякуємо!!! За все…".

"Святослав Вакарчук і чотири музиканти. І його голос, який дряпає нерви, який натягує їх до межі, до дзвону в унісон. І клубок у горлі", — описує в Facebook концерт волонтер Юрій Бірюков.

Поделиться:
Загрузка...