Військові з Іраку приймають в Харкові другу партію БТР-4

52

У Харкові почалися приймально-здавальні випробування другої партії БТР-4, вироблених на замовлення Іраку. Всі БТРи повинні, зокрема, пройти ходові випробування на полігоні.

Фото mil.in.ua

Випробування продовжаться приблизно до 8 травня, потім будуть оброблятися відповідні документи, а потім партію БТР-4 відправлять в Ірак.

Як зазначено на сайті казенного підприємства "Харківське КБ з машинобудування ім.Морозова" яке виконує контракт на поставку техніки до Іраку, друга партія бойових колісних машин БТР-4 складається з 62 одиниць. Серед них — лінійні машини, озброєні бойовим модулем "Парус" з гарматою калібру 30 мм, спеціальні машини (медичні та ремонтно-евакуаційні, а також навчальні тренажери і машини технічного обслуговування).

Як повідомило інформаційне агентство "Інтерфакс-України" до кінця року замовнику планується поставити третю партію БТР-4, що складається з 94 машин.

Україна та Ірак підписали контракт на поставку 420 машин БТР-4 на 457,5 млн. дол. в кінці 2009 року. Перша партія БТР-4 в кількості 26 одиниць була відправлена ​​замовникові 20 квітня 2011.

Фото mil.in.ua

Фото mil.in.ua

Фото mil.in.ua

Поделиться:
Загрузка...