1+1 кінцево перетворився на «Росію 24»

108

1+1 кінцево перетворився на «Росію 24». А Коломойський, якого продовжує зажимати юстиція США, кінцево перетворився на російську ляльку.

Якось повелося, що настільки голосно ненавидять Америку різного ґатунку потвори, які хочуть в тиші своїх чорних халіфатів, «вільних» джамахірій, найнародніших та найдемократичніших республік з незмінним вождем безкарно грабувати і вбивати власних громадян. Зате, таких уродів дуже любить Росія. І готова фінансувати та підтримувати їх «братньою» дружбою, грошами, зброєю та головорізами. Укріплювати режими різних маньяків та садистів, тільки за те, щоби було кому у світі волати про «американського сатану».

Але проблема не тільки в антиамериканському біснуванні на телебаченні. А й в тому, що у Зеленського ця антиамериканська історія імплементована разом з радянською прошивкою його особистості. У Вашингтоні — піндоси, у Москві — браття. Два найпростіших знака програмування — 0 та 1. А це означає, що він просто не бачить загрози в тому, що відбувається. Це по формі антиамериканське, а по суті антиукраїнське дійство — так само природньо для його ока, як гори сміття природні для того, хто виріс на помийці. За таких умов зелені дерева будуть здаватися збоченням.

Росія через Коломойського та інших своїх друзів намагається зруйнувати підтримку України Сполученими Штатами. А для того, щоби українці їх за це не підняли на вили — починають годувати нас тим лайном, яке вчора роздавали в ефірі «Права на владу».

Замість того, щоби зупинити це антиукраїнське свавілля, Зеленський сам лізе у зашморг. Радо коментує питання Порошенко та Байдена на пресс-конференції. Заохочує ГПУ до «розслідування» цього російського зливу. І у жодній своїй заяві не говорить ані слова про важливість стосунків з США. З країною, яка єдина наважилася надавати нам пряму військову допомогу!

Те що зараз відбувається — це демонтаж української держави. І найбільша трагедія в тому, що він відбувається під захоплені оплески самих українців…

Sergey Vysotsky

Абсурдний відосік і текстик, який поширило зранку ДБР про «повідомлення про виклик у якості свідка» Петра Порошенка, продовжує руйнування правосуддя в Україні.
Як начебто факти озвучуються фантазії ДБР про події семирічної давності.
Бо іншого немає, а начальство примушує копати. Тому — більше і більше абсурду. Кафка заздрить.
Зеленський на прес-конференції озвучив політичне замовлення, щоб у Порошенка були «пригоди» — і у ДБР раді старатись. От тільки напрошуються на «пригоди» самі, і підставляють під них замовників. Тому що політичні переслідування, переслідування на політичні замовлення — до добра не доводять. Випробувано Януковичем.
… а якщо хтось сподівається, що таким чином відволічуть увагу людей від падіння економіки, знущань з лікарів, махінацій із захисними засобами — це марно. Бо шоу подивляться, а запитають з влади. І доведеться Зеленському розказувати, що його не так зрозуміли і не туди втягнули. Але буде пізно.

Rostyslav Pavlenko

Поделиться:
Загрузка...