Генеральний штаб Збройних сил України показав колону розбитої ворожої техніки в Сумській області.
Світлини також оприлюднені на сторінці в Facebook 93 ОМБР.
«Вчора повідомляли про негідну поведінку окупантів на Сумщині. Вони думали, що вони «бєзбашенниє воїни», в сенсі безстрашні. На фото – вони ж. Українці показали на прикладі «асвабадітєльной» колони, як насправді має виглядати окупант без башти», – йдеться у повідомленні.
У бригаді додали, що на фото – колона, яка мала пройти через міст, який окупанти змушували відбудовувати місцевих мешканців. Не доїхали 20 км.


Нагадаємо, що вранці протиповітряна оборона України збила російський літак Су-30 над Ірпенем.




