Змагання кращих танкістів ЗС України ВИДЕО

150

На Чернігівщині триває конкурс на кращий танковий взвод Збройних Сил України. Участь беруть взводи, які стали кращими в Сухопутних військах, Військово-Морських Силах та Високомобільних десантних військах Збройних Сил України. Усього — 3 команди по 12 військовослужбовців у кожній.

Протягом семи днів воїни-танкісти з різних видів вітчизняного війська виборюють для свого взводу право називатися кращими в державі.

Армійці змагаються у п’яти номінаціях: спортивна, професійна, водіння бойової машини, наступальний та оборонний бій.

Загальний результат команди визначається кількістю набраних балів. У окремій номінації взвод може набрати до 540 балів. Максимальна кількість за п’ять номінацій — 2780 балів.

Особливістю цьогорічних змагань є те, що в програму додали нові завдання, які довелося виконувати минулорічним переможцям конкурсу — танкістам 14 окремої механізованої бригади навесні у змаганнях «Танковий виклик сильної Європи-2017» (Strong Europe Tank Challenge 2017) у Німеччині. Також в програму включено завдання, аналогічні тим, які виконують танкісти на полі бою в зоні проведення АТО.

— Наразі, під час змагання змінено штатну структуру танкового взводу, — розповів голова оргкомітету конкурсу полковник Олексій Таран. – Під час виконання завдань танкісти «воюють» на чотирьох бойових машинах. Два танки ведуть вогонь по цілям, інші два – забезпечують їхнє прикриття. Акцент командуванням ставиться на збереженні життя екіпажу.

Призовий фонд змагань складає 200 тисяч гривень. Кращий, за підсумками конкурсу, танковий взвод вітчизняного війська, отримає винагороду у розмірі 100 тисяч гривень. Володарі другого і третього місць – 60 та 40 тисяч гривень відповідно. Також своєрідним бонусом є право виступу на міжнародному рівні.

mil.gov.uа

Поделиться:
Загрузка...