Зеленський за рік поборов корупцію

161

Обіцяв? — Зробив!
Зеленський за рік поборов корупцію!

Дякуємо, Володимире Олександровичу!
Ви справжній бізон!

Mason Lemberg

Справжні реформи!
Справжня барьба з корупційов!
Нарешті
За квартал конфіскували аж 14.000 грн.!
А чєво добілся ти?

Аллан Левітов

Луценко пробув Генпрокурором десь три роки. Враховуючи, що загальна вартість конфіскованих та повернених державі за цей період прокуратурою активів складає 4 мільярди баксів, то виходить, що в середньому на квартал підлеглі «порошенківського кума, гаркавого Луцика, алкаша без освіти» щоквартально «добували» для країни понад 300 мільйонів доларів. І весь цей час у країні не залишалося праски чи міксера, з яких не доносилося б несамовите виття про жахливу владу бариг, які не борються з корупцією. Єдиною антикорупційною надією проголошувалися НАБУ та нові обличчя (зеленої влади).

Пройшов рік після перемоги Зеленського на виборах і понад півроку після взяття ним парламенту. Казначейство повідомило, що за перший квартал 2020 воно отримало конфіскованих коштів (як результат роботи всіх разом правоохоронних органів) трохи більше п‘ятисот баксів. І що? «На всіх язиках все мовчить — бо благоденствує».

Дорогі українські журналісти, грантові антикорупційні активісти та їхні покровителі з числа дипломатів, котрі так доклалися до створення Україні образу найкорумпованішої держави світу, а зараз позапихали в сраку один одному свої роздвоєні язики! Ви безчесні лицемірні продажні п*дараси, які поставили Україну на межу виживання, і я не думаю, що зможу колись це забути. Як і багато інших українців.

Karl Volokh

Поделиться:
Загрузка...