Зеленський уже більше не наслідувач Януковича

75
Зеленський уже більше не наслідувач Януковича. Він давно його обігнав майже по всіх параметрах зла. І оціночна вартість виведених з України активів, яка може становити мільярди доларів, і формування абсолютно клептократичної команди, і страх перед своїм народом.
.
Таких «і…» можна назбирувати десятками. Поки в Зеленського ще не було своєї Небесної Сотні убитих режимом. Але й Янукович цей злочин поповнив у останній відрізок своєї влади. На жаль, те, що робить із правоохоронними органами та сферою безпеки Зеленський, свідчить, що він готовий пролити значно більше крові й просто так віддати країну навряд, чи погодиться.
Зрештою, історія з убивством Антона Полякова свідчить, що криваву межу ці узурпатори вже переступили. До речі, ніхто ж і не звинувачував ОПу в замовленні вбивства Полякова (він мав багато ворогів і серед них був криміналітет, готовий до таких методів), ми ж лише казали, що в Зеленського був дуже сильний мотив, але навіть я не був готовий припустити, що ця мерзота вже готова вбивати політичних опонентів. Самі все замість нас показали й доказали…
А ці фото лише дуже красномовне свідчення написаного вище. Запозичив на ТК «Путч». Знизу охорона периметру маєтку Януковича в період, коли в Києві та інших містах України на жорстких акціях мітингували та часто й вступали в жорсткі протистояння з міліцією мільйони українців. І саме в цей день така охорона стояла у зв’язку з тим, що до Межигір’я їхала велика колона Автомайдану. Учасники згадають, що вся охорона маєтності четвертого, включно з дальніми підступами та центральним в’їздом, не тягнули й на частку того, щотзараз стягує навколо себе Зеленський.
А зверху — охорона держдачі Зеленського, коли в Україні ще не проходять ні протестні акції, ні масові мітинги, нема сутичок із поліцією, протестна активність узагалі ще мінімальна, але до номенклатурної дачі виїхали кілька сотень протестувальників, щоб продемонструвати своє обурення злочинними ддіями корупціонера та розкрадача Зеленського…
Поделиться:
Загрузка...