Зеленский снял санкции с наблюдателей на «выборах ЛДНР». Среди них внучка диктатора Муссолини

77

Президент Украины Владимир Зеленский одобрил снятие санкций с ряда физических лиц, причастных к проведению «выборов» на территории террористических «ЛДНР».

Об этом свидетельствует соответствующий указ президента.

Так, из санкционного списка физических лиц, введенного в действие указом президента от 19 марта 2019 года №82 были исключены следующие граждане:

  • Валентина Свешникова (жительница Алчевска, секретарь избиркома на т.н. «выборах ЛДНР»)
  • Татьяна Лобода (жительница Донецка, глава избиркома на т.н. «выборах ЛДНР»)
  • Галина Бороздина (жительница Житомирской области, глава избиркома на т.н. «выборах ЛДНР»)
  • Елена Гурьева (жительница Харьковской области, глава избиркома на т.н. «выборах ЛДНР»)
  • Наталья Чеботарева (жительница Торецка, глава избиркома на т.н. «выборах ЛДНР»)
  • Алексей Федорычев (разыскиваемый Украиной российский бизнесмен, владелец Fedcominvest, спонсор ФК «Монако»)

Кроме того, президент распорядился снять санкции с гражданки Италии Алессандры Муссолини. 57-летняя гражданка Италии является внучкой основателя итальянского фашизма, диктатора Бенито Муссолини. В санкционный список он попала за то, что также была наблюдателем на «выборах ЛДНР».

P.S.

Зеленський зняв санкції з російського бізнесмена Олексія Федоровича та низки компаній і лобістів, пов’язаних з РФ

Зокрема, РНБО виключила з санкційного списку бізнесмена російського походження, власника групи компаній «ТІС», якого НАБУ оголосило у розшук.

Також під час продовження санкцій проти російських соцмереж, які три роки тому запровадила минула влада, Зеленський зняв санкцій проти онуки Муссоліні та низки ІТ-компаній, які торгують російським софтом.

Тепер український бізнес знову зможе користуватись програмним забезпеченням з Росії, яке традиційно моніторить ФСБ та інші спецслужби ворога. Таким чином наші підприємці можуть опинитись на гачку РФ, а агресор отримує безперешкодний доступ до величезних масивів інформації, в тому числі таємної.

Дивує рішення прибрати зі списку Алессандру Муссоліні, яка вже давно є агентом впливу Путіна в Італії, була спостерігачем на виборах на окупованих територіях ОРДЛО та очолює неофашистську партію.

А чи не здається вам, що президент до останнього дня тягнув продовження санкцій проти російських компаній через те, що приторговував індульгенціями?
Via ТГ Зеленi чоловічки.
* * *
Проте, все це фігня! Головне, що (за інформацією КВУ) більше 30 співробітників «Квартал 95» працевлаштовані в огрганах державної влади. Але ж Зе тримає своє слово — серед них намає жодного армійського друга! Тому що, коли його однолітки йшли на фронт, він витанцьовув на підборах та шуткував про Голодомор. Таке от життя, малята…

Helgi Sharp

Поделиться:
Загрузка...