Зеленский проигнорировал первую годовщину получения Томоса

82

В понедельник, 6 января, президент Украины Владимир Зеленский не счел нужным поздравить украинцев с годовщиной получения Томоса об автокефалии Православной Церкви Украины.

По состоянию на 23.30 соответствующего обращения от главы государства не было ни на страницах его соцсетей, ни от пресс-службы.

Зато со знаменательным событием в украинской истории украинский народ поздравили экс-президент, лидер партии «Европейская солидарность» Петр Порошенко и глава партии «Батькивщина» Юлия Тимошенко.

Поздравили ПЦУ США.

«Поздравляем Православную церковь Украины с первой годовщиной получения Томоса об автокефалии, предоставленного Вселенским патриархом Варфоломеем. Мы еще раз подчеркиваем нашу крепкую поддержку права украинцев свободно исповедовать религию без внешнего вмешательства», — сказано в сообщении американского посольства в Украине.

P.S. ТОМОС: один рік після отримання Автокефалії!

6 січня — непересічна дата в історії нашої держави. В цей день, рівно один рік назад, Патріарх Варфоломій вручив Україні Томос про Автокефалію Православної Церкви України.

Ставновлення Єдиної української церкви стало важливою віхою в історії становлення Незалежності України. Фактично, це етап творення дійсно Української та Європейської України. Країни, яка є незалежною від Кремля, яка будує свою державу, свою віру, свою мову, свою армію, свої цінності.

Впевнений, що за багато років, ця дата буде однією з ключових, таких що складають калейдоскоп подій творення Української Держави.

А ми обов‘язково переможемо!

Андрій Смолій

Є суєтне, а є вічне, думаю тому теперішні «офіціальниє ліца» демонстративно проігнорували річницю здобуття автокефалії ПЦУ — бо відчувають, а може вже усвідомлюють свою тимчасовість та нікчемність в порівнянні з маштабністю отримання Томосу.

І хоча ця подія не була належним чином оціненою всім народом в силу його скаліченого менталітету — але заклала підвалини справжньої державності та дуже допоможе майбутнім поколінням українців, навіть якщо теперішнє доб’є свій шанс в черговій кольоровій ілюзії.

Недарма через Томос так бісяться чорти в Кремлі та їхні місцеві сектанти, не вийшло вбити нашу душу як вони не старались.

Так що з такої нагоди тепер кожного року можна вітати Українську Церкву з відновленням історичної справедливості, що і роблять добрі люди різних віросповідань, бо такі речі точно не роз’єднують, якщо ти не зрадник і не московський пасіпака.

Навіть шановним атеїстам та агностікам не гріх пару разів на рік ставати віруючими, хоча б тому, що пророк українскього народу Тарас Шевченко називав войовничих атеїстів «полулюди»)

З Різдвом)

Валерій Прозапас

Поделиться:
Загрузка...