Зеленский приехал к добровольцам в Золотое: Я президент этой страны и говорю — оружие уберите

3 338
В субботу, 26 октября, президент Украины Владимир Зеленский приехал к добровольцам в Золотое на Донбассе, где ожидается разведение войск, согласованное в Минске.

Об этом на видео, опубликованном в группе «Останній блокпост. Ні Капітуляції».

На видео запечатлено общение президента с представителем добровольцев по имени Денис, которого он просит убрать оружие. Кроме того, речь в разговоре идет об акциях «Нет капитуляции» и о письме.

P.S.

Подивився діалог янелоха в Золотому…

Перше, що хочу сказать: так, ти лох.
І лох — це саме те слово.
Навіть сам факт цієї розмови свідчить про те, що ти — лох.

Друге, що хочу сказать: я не знаю вистава це чи не вистава (не хочу це оцінювати, бо просто сенсу немає), але шоу вийшло достатньо смішне і достатньо огидне.
Бо ж не прийнято в Україні хамити людям у військовій формі. Не сприймає це суспільство. Незалежно від того чи справжні це військові чи ні. Сам факт хамства людям у військовій формі не сприймається.
В 95-му кварталі прийнято насміхатися з української армії. В суспільстві, поки що, на щастя, ні.
Особливо гидко звучать фрази «йди в армію» від людини, яка там не була і насміхалася з армії.
А про комплекси, які за розміром перевищують самого наполеона, взагалі промовчу.

Третє, що хочу сказать: методичка зовсім тупа.
Не знаю хто там придумав історію про те, що всі хто проти відводу військ повинні йти на фронт, відганяти гусню ітд, йти в армію (куди сьогодні янелох відправляв опонентів), але це надто тупа методичка.
Ти обіцяв — ти роби. Ти ж не представляв шляхи як ти це будеш робити, ти ж не аналізував свій план на предмет його реалістичності і можливості втілення. Ти просто обіцяв. Ти просто роби.
Ти будував кампанію на суспільній, особистій і власне твоїй безвідповідальності — ось наслідки. Суспільний запит на співучасть і відповідальність за свій вибір був оцінений 25%. І цей запит не передбачав твоє перебування на посаді головного дипломата і головнокомандувача армією.
Всі інші, включно з тобою, вибрали фантазії і безвідповідальність. То ж в тебе немає підстав апелювати до суспільства: відповідальна частина суспільства не хоче тебе бачити, безвідповідальна…

То ж… тобі ніхто нічого не должен, чувак.

Mason Lemberg

Дивовижного вам про сьогоднішню історію «Зеленський грубіянить добровольцям». От що писала під час виборів особа, якій нагрубіянив преЗЕдент. Кортить запитати — як воно? Посміхається? Офігівати від Порошенка було гірше?

Дмитро «Калинчук» Вовнянко

Поделиться:
Загрузка...