Зеленский — президент. Кива — ученый

82
Йозеф Кнехт:
В країні де Зеленський президент, Ківа просто зобов’язаний був стати кандидатом наук. Інакше цей дибілізм був би не довершеним.
Серый Кардинал:
Зеленский — президент.
Кива — ученый.
Шкарлет — министр образования.
Степанов — министр здравоохранения.
Аваков — министр внутренних дел.
Как мы выживаем, даже не знаю…
Herman Aksom:
Ті ряжані «члени наукової ради», які роздають навіть мавпам наукові звання такі ж пособники терористів як і ті, хто відкривав двері гіркіним. Це такі ж злочинці, що і коллаборанти в окупованому Криму і Донбасі. Вони так само руйнують державні іституції.
.
червона шапка:
Ківа то фігня. В нас сипла херня яка сауни за рублі обслуговувала країну грабує. І це нічого. А народ над ківою сміється. Це — причина, а ківа — то вже наслідки процесів в зеленому борделі.
.
Hellis:
А мне говорили , что я что-то не так считаю, когда посчитала, что более 87 тыс доз Pfizer из завезенных 117 тыс. доз исчезли из отчетности по вакцинации
Серіал “Папік” був зняти в Україні компанією “Студія Квартал-95” на замовлення телеканалу “1+1”. На минулому тижні серіал почали транслювати на російському телеканалі “СТС”.
РНБО не буде розслідувати, як «95 кварталу» вдалося продати серіал «Папік-2» російському каналу. Про це йдеться у відповіді апарату РНБО на інформаційний запит агентства “Українські новини”.
.
Петро Порошенко:
На сайті Міністерства охорони здоров’я оприлюднена кількість людей, які вже провакциновані «Pfizer». Серед них людей, старших 80 років – 1, або 0,010%. Медичних працівників – 400, або 3%. І по дивній категорії «інші» провакциновано 9641, або уже такі символічні 73%. Що це за «інші»?
.
Ukraine DIY:
А от цікаво: а ті числезні грантожери та посольства які за шмарклями зі слиною вимагали в Порошенка боротьби з корупцією?
Невже пельку стулили?
А чо,так можна била?
Юрій Каракай:
Чомусь згадалися прес-конференції Пороха за часів президенства. Ненависть була розлита в залі, хлюпала під ногами журналістів, випаровування її густим туманом висіли у повітрі. Всі ці повії з полум’яними очима: Сучкіна, Станко, Міша Ткач, Гнап, Срипін, «хто вбив Павла», «ліпецька фабрика», «таємні тюрми СБУ» … А як тримався Порох… Де ж ви тепер, шльондри демократії на ланцюгах?
.
Дід Микола:
РИТОРИЧНЕ ПИТАННЯ.
Скільки днів мають відсидіти у в’язниці Зеленський з Аваковим, якщо Ріф відсидів уже 500?
А історія таки циклічна…
1919-1921 роки.
В Україні перемогло бидло.
Сумні наслідки.
2019-2021 роки.
В Україні перемогло бидло.
Сумні наслідки.
.
Херовая Попасная:
“Наша страна будет одной из первых, которая получит доступ к вакцине от коронавируса». В. Зеленский. Июль 2020.
А теперь смотрим на график… Последнее! место..
Все норм… зелебобикам не жмет.
Поделиться:
Загрузка...