Зеленський потрапив на обкладинку журналу «Time»: дуже постарів і змінився

136

Президент України потрапив на обкладинку Time
«Людина на роздоріжжі. Український президент Володимир Зеленський про те, як бути між Путіним і Трампом».

Журналіст, який брав інтерв’ю у президента, стверджує, що за 8 місяців, які він не бачив Зеленського, той дуже змінився: «Він постарів і змінився набагато більше, ніж можна було очікувати за 8 місяців. Він був не просто більш втомленим або більш реалістом, але, здавалося, вловив напругу політичної хвороби, яку він колись ненавидів і хотів вилікувати: цинізм».

«Я живу тут, — сказав він, коли ми сиділи в президентських палатах, озираючись на позолоту і солідні меблі, — як у фортеці, від якої я просто хочу втекти», — згадав він слова Зеленського.

У виданні стверджують, що один з найближчих помічників Зеленського Сергій Шефір також розділяє час на «до» і «після» призначення в ОП. «Це було інше життя», — каже Шефір про минуле.

Помічник президента Андрій Єрмак щодо імпічменту Трампа сказав Time 4 грудня: «Чесно кажучи, ми втомилися від цих обговорень… Весь час, поки ви говорили про це, у нас були люди, які вмирали на війні на сході».

Крім того, журналіст згадав, що під час інтерв’ю у Зеленського запитали, чи довіряє він Путіну? Він відповів: «Я нікому не довіряю».

Навіть серед союзників, за словами Зеленського, «ніхто не може мати ніякої довіри. У кожного просто є свої інтереси».

P.S. Десь посередині.

Так, Україна дійсно десь посередині. Без реальної суб‘ктності. Без власного бачення розвитку. Затиснути між Путіним і….Путіним.

Лише за 6 місяців перетворена на геополітичний відстійник завдяки тим хто все життя робили «сватів» з «кварталами» для російського ринку.

І так, це обкладинка європейської версії жураналу Таймс. Зеленський на ній затиснутий між і між. Тільки затиснув він себе сам. І схоже йому це зовсім не заважає.

Андрій Смолій

Обложка историческая. Первый президент Украины, который попал на обложку Time. Но это явно не тот случай, когда это радует попавшего. Да и ситуация истерическая. Заголовок… не радостный. Быть на растяжке не сахар. Но на эту растяжку его посадили те, кто ему давали «гениальные» советы и создавали теплую ванну. Они уйдут в тень, а ответ держать ему. Это был его выбор. И очень хреновое положение вещей. Для него. И для всех нас.

Borislav Bereza

Історична світлина — раніше на обкладинці цього журналу були Троцький, Сталін, Горбачов, Путін, Саддам і ще купа визначних людей. Але. На мій погляд, це фото — провал прес-служби Банкової. Главі держави мали б пояснити, що «изподблобый» погляд «хмурого чмыря» — це не те, що в принципі може з’являтись у світовому медіа. Уявіть, якби Вова був на цій обкладинці зі своєю фірмовою посмішкою. І тоді б позиція «між Трампом і Путіним» була б не позицією країни, яка програє, а позиція «а нам всё равно, не боимся мы ни волка, ни сову… Мы волшебную косим трын-траву» (с).

Вахтанг Кіпіані
Поделиться:
Загрузка...