Зеленський офіційно повідомив, що у нього закінчилися повноваження президента

132

Зеленський звільнив голову Кропивницької РДА в зв’язку з «закінченням терміну повноважень президента України».

Президент Володимир Зеленський повідомив про звільнення Алли Поліщук з посади голови Кропивницького районної державної адміністрації Кіровоградської області.

Відповідне розпорядження було опубліковане на сайті Офісу президента.

У повідомленні говорилося, що Аллу Поліщук необхідно звільнити з посади глави Кропивницького районної державної адміністрації Кіровоградської області у зв’язку з «закінченням терміну повноважень президента України».

Незабаром після публікації повідомлення було видалено з офіційного сайту президента.

Скрін наказу опублікував журналіст Денис Іванеско в соцмережі Facebook.

Нагадаємо, у 2019 році пресслужба президента Володимира Зеленського назвала Торонто столицею Канади в звіті про візит Зеленського в цю країну.

Пізніше пресслужба Зеленського зробила помилку в назві країни, в яку здійснив візит Глава держави, назвавши Латвію Литвою.

У листопаді прессекретарка Зеленського Юлія Мендель назвала Литву Латвією, а згодом повідомила, що таким чином «потролити» користувачів Мережі.

glavcom.ua

P.S. Проблема в тому, що публікація на сайті президента прирівнюється до офіційного оприлюдення документу. Тобто він в такий спосіб набирає чинності. Просто прибрати з сайту розпорядження — не можна.
Щоб змінити текст — треба нове розпорядження, яке повинно відмінити дію попереднього. А вже потім робити нове розпорядження.
P.P.S.
Поделиться:
Загрузка...