Зелені взялись руйнувати освіту

63
Їм мало руйнування армії, провалу в реформі та закупівлі озброєння, їм мало вкрадених коштів з ковідного фонду, їм мало призначення Татарова та Бабікова, вони вирішили повернути креатуру Табачника — Шкарлета.

Зелена гидота приводить до влади старі кадри Януковича і радіє цьому.
Президент з одного боку розповідає, як він хоче в ЄС та НАТО, а кадрові призначення говорять про те, що ми готуємось повертатись до РФ. Брехуни та шкідники, яким не місце в Україні!
Офіс президента вчора
— Володимир Олександрович формує нові ціннісні смисли для України, відкидаючи спрощені формулювання української ідентичності, які намагалися створити попередні президенти.
Український парламент з подачі офісу президента сьогоді
— Обираємо міністром освіти в коаліцій з Медведчуком і Коломойським людину Табачника, чиновника-плагіатора.
Так ось які ви, нові ціннісні смисли.
І так, правильно, що з освіти починають іх запроваджувати. Адже освіта – то головне. То це, з чого все починається.
Міністра освіти з команди Табачника і з плагіатом в науковій роботі призначили мінімальною кількістю голосів — 226 і з гучним скандалом в залі і огидною поведінкою новоспеченого міністра, яка обурила навіть лояльного йому спікера Разумкова.
Голоси дали Слуга Народа, ОПЗЖ, Довіра і За Майбутнє. За подальший розвал української освіти і за ганьбище перед світом за міністра-плагіатора несуть відповідальність саме вони.
Яка б мишача возня зараз не відбувалась, хто б як не розводив нещасний електорат та не дезорієнтував населення, які б обіцянки не робив і нових месій не просував — врешті решт все прийде до необхідності зробити вибір:
Європа або РФ
«ЄС» або ОПЗЖ
Порошенко або Путін
Не захотіли робити його в комфортних умовах 2019 року, обравши щось несуразне — то доведеться робити під час кризи, якщо не катастрофи, але доведеться.

Поделиться:
Загрузка...