«ЗЕлені окуляри» – це хвороба не лише самого Зеленського, – Тука

136

Голова української делегації у ТКГ Леонід Кравчук розповів про «етапи реінтеграції» Донбасу:

— припинення війни;

— проведення виборів на підконтрольній частині Донбасу;

— формування виконавчої влади на непідконтрольних територіях;

— прийняття пакету законів економічного характеру для залучення інвестицій.

На жаль, таке відчуття, що Леонід Макарович так само відірваний від реальності, як і його патрон, пише Георгій Тука на власній сторінці у фейсбук.

По-перше: не бачу Росії! Від слова «взагалі»! Складається враження, що Україна не може повернути контроль не завдяки присутності і участі Кремля, а виключно завдяки тому, що «Киев не хочет»… Ще трошки, і Кравчук почне розповідати про доречність проведення «прямих переговорів»!

По-друге: ні слова про демілітаризацію окупованої території! Знов-таки, від слова «взагалі»! Куди має подітись та купа озброєння, яке навезла Росія у своїх «гумконвоях»? Залишитись Україні? А, Кремль на це погодиться? Забрати назад до РФ? На яких законних підставах? Адже, «их_там_нет»!

По-третє, «формування виконавчої влади на непідконтрольних територіях». Це як? Хто буде її формувати? З кого? На яких законних підставах? Якщо мова іде про застосування механізму перехідного правосуддя і перехідної адміністрації, то такий механізм здійснюється через миротворчу місію ООН. Але, по-перше, Кравчук ні слова не сказав про миротворців; і по-друге, Кремль багаторазово заявляв, що поява будь-яких миротворців буде сприйнята як агресія!

Четверте: низка економічних законів. Мова іде про «вільну економічну зону»! Такий крок буде неоднозначно сприйнятий ЄС. Крім того, за нинішніх владних інститутів і рівню корупції, ВЕЗ буде миттєво перетворена на «чорну діру». Між іншим, досвід вже є — забули, як Донбас перетворився на монопольного постачальника курятини?!

Отже, на жаль, «ЗЕлені окуляри» – це хвороба не лише самого Зеленського.

І тут мова не про політичні вподобання, а про відсутність фаху.

Поделиться:
Загрузка...