«Завод ім. Малишева» оновить виробничі потужності

279

ДП «Завод ім. Малишева» завершило виконання контракту із Таїландом, оновить виробничі потужності та розпочне випуск легкої бронетехніки на нових виробничих лініях.

Про це розповіли Генеральний директор ДК «Укроборонпром» Павло Букін та директор заводу Олександр Хлань.

«Було проведено велику роботу з модернізації бронетанкової техніки для Збройних сил України. Тайський контракт, який сьогодні завершили, – це одна з можливостей для підприємства розвиватися. Ця робота відбивається на фінансових показниках заводу ім. Малишева. Сподіваємося на подальший розвиток підприємства», – заявив Павло Букін.

Завершення 2017 року з рекордними показниками реалізованої продукції, завдяки виконанню цілого ряду замовлень, як в інтересах Міноборони України, так і для іноземних замовників, а також підписані контракти на 2018 рік, дозволили підприємству «Укроборонпрому» розпочати розширення виробництва. Зараз підприємство працює над поновленням випуску легкоброньованої техніки – БТРів.

«Ми поновлюємо лінії легкої броньованої техніки – плануємо випуск БТР-3 та БТР-4. Вже придбано все обладнання, змонтовано стендове обладнання, – розповів Олександр Хлань, додавши, що 2018 рік повністю законтрактований.

Поделиться:
Загрузка...