Засідання Конгресу, де мали затвердити перемогу Байдена, призупинили

110

Конгрес отримав письмове заперечення проти затвердження перемоги демократа Джо Байдена виборників в Аризоні

Конгрес США призупинив засідання, на якому мають затвердити результати виборів президента: обидві палати розійшлися на дебати.

Про це пише CNN.

Конгрес отримав письмове заперечення проти затвердження перемоги демократа Джо Байдена виборників в Аризоні. Тепер Палата представників і Сенат мають окремо проголосувати за поданим запереченням.

Лідер меншості в Сенаті Чак Шумер заявив, що ті, хто виступив проти затвердження результатів виборів, неминуче програють:

«Американський народ обрав Джо Байдена і Камалу Гарріс наступними президентом і віцепрезидентом Сполучених Штатів. Проте низка наших колег зробили спробу оскаржити ці вільні і справедливі вибори і виступити проти. Вони в меншості. Вони програють. Вони це знають».

P.S.

У столиці США Вашингтоні розпочалися масові акції протесту на підтримку діючого президента США Дональда Трампа.

Демонстранти, що вийшли на підтримку Трампа до будівлі Конгресу, атакували парламент і врешті-решт прорвалися через кілька рядів загородження.

Віце-президента США Майка Пенса, який перебував у будівлі, евакуйовано. Законодавцям та персоналу було наказано знайти безпечні місця і триматися подалі від дверей та вікон.

Поліція Капітолію США близько 14:00 розповсюдила попередження про «загрозу внутрішній безпеці». У ньому правоохоронці закликали людей рухатися всередину своїх офісів, замикати двері, шукати укриття та зберігати тишу.

За даними The New York Times, мер Вашингтону запровадив у місті комендантську годину з 18:00 за місцевим часом. З цього часу і до ранку заборонено виходити на вулиці.

Поделиться:
Загрузка...