З початку року у Сирії загинув 131 росіянин

123
За дев’ять місяців 2017 року в Сирії загинув як мінімум 131 громадянин Росії, в тому числі представники приватної військової компанії

Про це повідомляє Reuters.

Агентство оприлюднило довідку про смерть, видану родичам Сергія Піддубного, який 28 вересня загинув у місті Тіас (сирійська провінція Хомс).

На ній є номер 131, також зазначено, що причина смерті – «обвуглювання тіла». Про те, що саме Піддубний робив в Сирії, не йдеться. Довідка видана російським консульством в Сирії, а не Міноборони РФ.

Це дає журналістам підстави припускати, що за перші дев’ять місяців 2017 року в Сирії загинув вже 131 громадянин Росії, так як за нормами російського Мін’юсту свідоцтва про смерть нумеруються послідовно, починаючи з початку року. У розпорядженні агентства є також копії двох інших свідоцтв про смерть, виданих консульством 3 лютого – одна за номером 9, інша – за номером 13.

За свідченнями родичів, друзів загиблих і деяких чиновників, подібні довідки від консульств отримують не кадрові військові, а найманці приватних військових компаній. Довідки про смерть кадрових військових оформляють у самому Міноборони.

Раніше Міністерство оборони РФ підтвердило смерть лише 34 людей за два роки військової кампанії в Сирії. 16 з них, за даними Міноборони, загинули в 2017 році.

Поделиться:
Загрузка...