Юрій Бутусов: Зеленский помстився мені за свою ганебну прес-конференцію

267

Президент Зеленский помстився мені за свою ганебну прес-конференцію. Державне бюро розслідувань тільки що порушило проти мене справу за статтею 437 — планування, підготовка, розв’язування та ведення агресивної війни.

Майдан, захоплення Криму, вторгнення на Донбас та вісім років війни. Тобто це я все почав. На думку президента саме я оприлюднив відео з Байрактару і тим самим спричинив смерті наших воїнів (кого саме, звичайно, не сказав). Постріл з гармати, який був колись зроблений, це тепер привід для ескалації, хоч я і написав що це було давно.

Я задав питання чи не соромно Зеленському тримати коло себе російського агента Демченка — і почули, що російський агент Руслан Демченко — корисний керівник, хоч і очолює усі розвід служби України всупереч закону про люстрацію. Влада підозрює, що я кудись з гармати міг влучити по російським окупантам, і тим самим це я розв’язав війну!

А я думаю, чого б це «позитивні блогери» мені як під копірку зранку пишуть, що це ж я як пореченков стріляю — тобто прирівняли російського терориста до громадянина України. А це така медійна підготовка, як бачимо, для кримінальної справи. ДБР контролює у Зеленского один з керівників знищення протестів на Майдані — Олег Татаров, вірний кадр Андрія Портнова та Андрія Єрмака.

На восьму річницю розгону Майдану 29 листопада 2013-го Татаров та Єрмак зробили блискучий подарунок російській пропаганді — намагаються засудити журналіста, який писав про Майдан та про війну з першого дня. Інтереси Зеленского в моїй справі повністю збіглися з інтересами Портнова, Татарова, російської пропаганди та їхньої агентури в Україні. Думаю, що тепер координація дій офіса президента, силовиків та російського впливу може вважатись доведеною.

Я не збираюсь кудись їхати з країни, я залишусь тут я вийшов на Майдан вісім років тому. Там не було Зеленського, не було Єрмака, а Татаров та Портнов там був одними з координаторів. Шо ж, ті, хто мене замовив тепер відомі для всіх. Тепер російський вплив в Україні кожен громадянин наочно побачить. Все що я казав про російську агентуру в оточенні Зеленського — чиста правда, і я це можу довести, а тексти та справи якими офіс намагається мене закрити — це системна брехня в інтересах нашого ворога.

Юрій Бутусов

ДБР перевірить законність дій журналіста Бутусова на відео, яке він виклав у мережі
🔸Слідчі #ДБР вивчають відео, викладене журналістом Юрієм Бутусовим на його сторінці у Фейсбук, у межах розпочатого кримінального провадження.
🔸28 листопада 2021 року журналіст виклав відео, де він здійснює постріли з «Гаубиці Д-20» калібром 152 мм. Він супроводжує свій постріл словами: «по окупантах вогонь».
🔸Пізніше Бутусов дописав, що відео було знято дуже давно, і з тренувань, але оприлюднення подібних матеріалів завдає шкоду інформаційній безпеці Української держави та дозволяє представникам держави-агресора посилювати тиск на Україну.
🔸Усі обставини публікації та запису відео пострілу з гармати, яке виклав Юрій Бутусов, будуть перевірені. В тому числі в порядку статті 414 КК України (Порушення правил поводження зі зброєю, а також із речовинами і предметами, що становлять підвищену небезпеку для оточення) та статті 437 ККУ (Планування, підготовка, розв’язування та ведення агресивної війни). Будуть перевірені також і можливі посадові порушення тими особами, які допустили цивільного громадянина до відповідного озброєння.
🔸За попередніми висновками, подія відбулась за межами зони ООС. Але суспільство отримає повну і вичерпну відповідь після детальної перевірки. Закликаємо усіх громадян України при публікації будь-яких матеріалів враховувати можливі негативні наслідки для інформаційної безпеки держави.
Державне бюро розслідувань 

Я не демократ…
І вважаю своїм головним обов’язком захист державного суверенітету і територіальної цілісності України.
Але, хочу звернутися до Верховного Головнокомандувача і його безпосередніх підлеглих: «Свобода слова в нашій Державі — одна із основних цінностей. І «мочити» журналістів-державників неможна…
Я про Яніну і Юрія.
Це не 112-ий, Нюзван, ЗІК, «Наш», «Інтер» або який інший кремлівський пропагандивний рупор!
Це украніські журналісти. І тут, хлопці, ви потрапили «у штангу»…
Краще дайте назад, бо біде біда.
А, перед можливим широкомасштабним вторгненням військ Ерефії ваші дії виглядають як провокація.
Не будіть лихо!

Дмитро Ярош

Зеленський знавшов найбільшого терориста та зрадника. І це не Єрмак, не Демченко, не Татаров і навіть не Ківа з Бужанським.
Це Юрій Бутусов, який поставив оскаженілого «царя» на місце.
Ручне та сумнозвісне ДБР сьогодні відкрило на нього провадження за статтями:
❗️414 КК України (Порушення правил поводження зі зброєю, а також із речовинами і предметами, що становлять підвищену небезпеку для оточення)
❗️437 ККУ (Планування, підготовка, розв’язування та ведення агресивної війни).
Тобто це Бутусова за версією зелених планує та веде агресивну війну.
Були Федина та Звіробій, були Антоненко та Кузьменко. Тепер Бутусов.
Україну планомірно перетворюють на Росію-2 руками «найвеличнішого лідера сучасності». Це фініш. Повний.

Якось наприкінці 2018 року в студії у мене очі на лоба полізли, коли журналіст Бутусов став звинувачувати тодішнє керівництво в недостатніх реформах в ЗСУ, і зокрема у підривах військових складів у нього були винні Порошенко з Муженко, а не московські спецслужби.
…. тепер його самого звинувачують в загибелі бійців і відкривають справу за розпалювання війни.
Як і очікувалося — розплата прийшла до нього, як і до всіх винуватців всенародної чорної ради 2019 року, бо закони історії такі само точні, як і закони фізики.
Звичайно, наша політична сила вступиться за журналіста Бутусова, як і ветеранські організації — тут важливіші принципи, ніж якісь особисті рахунки.
Але було б справедливим, якби і сам Бутусов, і багато інших прозрівших, публічно принесли вибачення за тонни бруду, вилитого на попередню владу, яка насправді була українською і державницькою, а ніякими не «баригами» і не «мародєрамі».
Ви ж помилилися в Зеленському?
То чому не визнати, що могли так само помилятися щодо Порошенка, тільки з іншим знаком?
А цією «справою» політичний режим Зеленського-Коломойського ставить себе поза суспільства, поза держави, поза легімимності.
Епоха слуг скінчилася, вони мають піти.
Поделиться: