Якби вибори до Ради були восени, «Слуга народу» набрала б менше 10-15%

82

Відомий український журналіст, публіцист і громадський діяч Віталій Портников пояснив, чому обраний навесні чинний президент України Володимир Зеленський був зацікавлений у якомога швидшому проведення перевиборів до Верховної Ради

Про це він заяви у своїй авторській програмі «Cуботній політклуб» на телеканалі Еспресо.TV, коментуючи дані соціологів про падіння рейтингу партії Зеленського на 3% протягом останнього тижня.

«Якби парламентські вибори відбувалися тоді, коли б вони мали відбутися, а саме восени (2019 року — ред.) партія «Слуга народу» не брала б і 10% чи 15% голосів виборців. Саме тому Володимир Зеленський так поспішав, тому що у політичної партії, якої не існує, яка пов’язан виключно із прізвищем однієї людини і яка набирає до своїх лав людей з діаметрально протилежними поглядами на майбутнє країни, не може бути високого рейтингу. Це особистий рейтинг Володимира Зеленського, який ніяк не пов’язаний з віртуальною партією, яка з’явилася на політичній арені відразу після його обрання і зникне з політичної арени України відразу як знине з політичнох арени Володимир Зеленський», — пояснив він.

«Ніякої партії «Слуга народу» не існує і не буде існувати через кілька років», — додав Портников.

За його словами, українські виборці самі породжують подібні ситуації, коли на кожних парламентських виборах прагнуть голосувати за «нові обличчя», а не будувати стабільну політичну систему. Через це чимало напрацювань не вдається закріпити і до парламенту постійно щоразу приходять нібито нові сили, якими, разом з тим, вдало навчилися маніпулювати старі правлячі в країні еліти.

«Вони завжди в «дамках», — зазначив ведучий.

Натомість голосувати треба, наголосив Портников, за чесних професіоналів.

«Тільки чесний професіонал може змінити країну. Для будь-якої цивілізованої країни є тільки дві небезпеки, які можуть її зруйнувати: це нечесний, корумпований, підлий, підступний професіонал і чесний, некомпетентний дурень. Це однакові небезпеки», — заявив Портников.

Поделиться:
Загрузка...