«Я в безпеці і недосяжний»: Нескоромний записав відеозвернення

136
Колишній перший заступник голови СБУ Дмитро Нескоромний, якого підозрюють в організації спроби замовного вбивства Андрія Наумова виклав у Telegram відеозвернення, в якому заявив про «зміну стратегії захисту» та скасування публічної пресконференції

Відповідне відео Нескоромний оприлюднив у Telegram.

«Мене звуть Дмитро Нескоромний. Я записую це відео, щоб, по-перше, показати, що я живий, що я в безпеці і недосяжний для людей, які хотіли б мене усунути. А по-друге, щоб повідомити, що завтрашньої пресконференції не буде», — зазначив він.

Нескоромний заявив, що українська влада оголосила його в міжнародний розшук, і він за порадою адвокатів вирішив змінити стратегію захисту.

«Як саме я вчиню, залежатиме від того, як пройдуть переговори. Їх зараз ведуть юристи з представниками правоохоронних органів. Це непрості переговори. Мені зробили певну пропозицію, на яку я не можу пристати, оскільки є діючим співробітником СБУ», — наголосив він.

Підозрюваний сказав, що може надати європейським правоохоронцям інформацію про корупцію у вищих ешелонах влади України, зокрема, про розкрадання міжнародної допомоги, про виведення грошей з держбанків.

«Я так само готовий надати українському суспільству інформацію про те, що відбувається насправді у СБУ. На жаль, СБУ наразі не працює в інтересах країни. Багато співробітників завербовані і працюють на користь тих чи інших іноземних розвідок. Торгівля даними, контрабанда, транзит наркотиків — цим займаються цілі підрозділи спецслужби», — додав він.

У свою чергу в коментарі Українській правді пресслужба СБУ заявили, що не мають наміру коментувати «заяви маніпулятивного характеру».

«Тим більше, коли він є фігурантом резонансних кримінальних справ, а за оприлюдненими у ЗМІ матеріалами – ще й має проросійські та пропутінські погляди. Тож будь-які такого роду заяви слід розглядати виключно через цю призму», — йдеться в заяві СБУ.

Поделиться:
Загрузка...