ВСУ получили более 40 бронированных автомобилей «Козак-2»

94

Вооруженные силы Украины получили в День Сухопутных войск, 12 декабря, более 40 специальных бронированных автомобилей «Козак-2».

Об этом сообщает научно-производственное объединение «Практика».

Предприятие досрочно завершило выполнение государственного оборонного заказа и передало для нужд армии более 40 бронемашин.

В НПО отметили, что подавляющее большинство комплектующих и компонентов, которые использовались при изготовлении бронемашин, были изготовлены в Украине. Поставкой отечественных комплектующих занимаются десяток украинских предприятий.

На сегодня более 240 бронеавтомобилей «Козак-2» находятся на вооружении частей и подразделений ВСУ и других силовых структур.

P.S.У 2021 році морська піхота ВМСУ має отримати 60 нових БТР-4

Про майбутній контракт повідомив директор ДП «Харківського конструкторського бюро з машинобудування імені O.O. Морозова» Яков Мормило під час візиту на оборонні підприємства нового очільника Концерну «Укроборонпром» Юрія Гусєва.

За його словами, загалом у наступному році планують передати Збройним силам 77 БТР-4 – 15 лінійних (БТР-4Е), один командирський (БТР-4К) один ремонтний (БРЕМ-4РМ) та 60 плаваючих.

«Тобто 15 будуть лінійних бронетранспортерів виготовлені у 21 році й 60 плаваючих бронетранспортерів», — відзначив Яков Мормило.

БТР-4Е
ТКБМ «Дозор-Б», модернізований БМ «Булат», БМ «Оплот» та «морський» БТР-4Е під час візиту до харківських бронетанкових підприємств нового гендиректора ДК «Укроборонпром» Юрія Гусєва

Нагадаємо, дещо раніше, про випробування нової версії БТР-4 для ВМСУ повідомив Головнокомандувач Збройних сил України генерал-полковник Руслан Хомчак. Проте за його словами, вони ще не відбулися.

«До речі, говорячи про бронетранспортери, незабаром розпочнемо випробовування БТР-4 для ВМС», — повідомив він в інтерв’ю виданню АрміяInform на початку грудня.

Практично в цей самий час, прес-служба Концерну оприлюднила відео з випробувань «варіанту БТР-4Е для ВМС ЗСУ».

Адаптовану машину з додатковими «поплавками» десантували у воду з десантного катера ВМСУ проекту 1176 L434 «Сватове».

ХКБМ
ТКБМ «Дозор-Б», модернізований БМ «Булат», БМ «Оплот» та «морський» БТР-4Е під час візиту до харківських бронетанкових підприємств нового гендиректора ДК «Укроборонпром» Юрія Гусєва

Ймовірно, саме ця версія й була продемонстрована у Харкові під час нещодавнього візиту (11 грудня ц.р.) новообраного гендиректора ДК «Укроборонпром».

Поделиться:
Загрузка...