Все очень просто

186

У мене гарні новини. Вони остаточно ох**ли.
Подивіться навколо.

Ось, «рятівники країни» купують апарати ШВЛ за потрійною ціною у новенькій фірми. Отримуючи з кожного 800 000 гривень веселого профіту. І це поки що ніхто не поліз всередину ста тисяч літаків зі «рятівної допомогою».
Але це не корупція.

Ось депутат від партії рятувальників кладе на карантин, і тримає відкритим притон для небожителів під назвою Велюр. Це там, де чай коштує п’ятсот гривень. А чек легко може скласти ті самі 17 000, на які тільки що оштрафували самотнього плавця через Дніпро, затриманого дюжиною брутальних поліцейських.
У депутата там просто платний штаб. Депутат в мери готується. Між іншим.
Але це не зневага до закону.

Ось глуха влада ніяк не може почути і прийняти пропозиції по страхуванню медиків.
А підвищення зарплати відбувається безпосередньо — через відос. І закінчується разом з роликом.
Правда частина медиків вже плюнула і пішла, частина збирається, а решта впираються з останніх сил, і мають шанс надірватися. Задарма.
Але це не байдужість.

Ось заривають бізнес, від дрібного до великого. А натомість обіцяють дати грошей в борг. Правда тільки бізнесу, а не тим, хто зможе споживати його продукцію і послуги. Правда обіцянки теж закінчуються разом з черговим відео або брифінгом.
Але це не катастрофа.

Ось з 28 квітня перестає існувати банківська таємниця. А все перерахування або отримання грошей понад 5000 ви будете повинні «доводити». Або платити 19% від суми.
Зате «антіколомойський «закон остаточно затролили. Щоб Ігор Валерійович міг отримати з вас всіх грошей. Нічого не доводячи. А МВФ, навпаки, не дав нам грошей, без яких хутровий північний звір не змусить себе чекати.
Але це не грабіж.

Ось, з будь-яким військовослужбовцям можна тепер робити все що завгодно. Знижувати, переводити — без його згоди і пояснень. В армію повертається совок, падає реформа харчування, а по чудовому «Армія ФМ» ми скоро будемо слухати «Лебедине озеро». Тому, що міністра і його прес-секретаря дратує рок. І все «ось це».
Війна триває — але її сором’язливо ховають за бадьорими і безглуздими шоу. І готують нові «миротворчі розведення». І шукають можливості спілкування з ворогом.
Але це не зрада, і не диверсія.

Ось «безвіз» перетворився в «безвас». Тому, що хтось вважає вас рабами. І тепер буде вирішувати — виїжджати вам на роботу за кордон, чи ні. Індивідуально. По кожному. Як тільки вироблять прайс.
Тому, що порятунок економіки грошима тих, хто виїхав на роботу за кордон — це не цікаво.
Вирішувати — цікаво. Розпоряджатися рабами — приємно.
Але це не плювок в Конституцію.
А на тлі — військовим, волонтерам, лікарям, коротше, усіляким патріотам подовжуються терміни слідства й утримання під вартою. При абсурдності справ і відсутності доказів. При порушенні всіх законів.
Але це не свавілля.

Все це побіжно, і за останній час.

Монолітна влада розділилася на тих, хто відчуваючи смажене має можливість урвати своє — і рве.
І тих, хто не має можливості цього зробити — і сцить. Але репетує благим матом і хитає дерево.
І тих, хто посміхаючись планомірно веде Україну до кінця.

У цьому місці, передбачаються набігли коментатори, з криками — «треба ж щось робити», «ви все пиз**те, коли почнете робити — покличте», і все таке інше.

Ні. Якщо більшість не вип’є все до дна — все повторитися. Як з війною.
Коли ті, кому «не прилетіло» — стали заперечувати війну. Стали заперечувати все зроблене.
І захотіли «спробувати».
Так ось — вони повинні спробувати. Накуштуватися.
Інакше, все повториться знову.

А потім ми все виправимо. Назовсім.
Тому, що у мене ще одна гарна новина.
Вся нинішня клоунська конструкція має запас міцності менше, ніж Україна і ми з вами.
Так що — імунітет повинен виробитися. А вакцина у нас вже є.

Гліб Бабіч

P.S.

Вы будете смеяться, но на самолете, который Зеленский так пропиарил, привезли защитные костюмы у которых левые сертификаты. Сейчас Эпицентр торгует этими костюмами и на своем сайте разместили их сертификат. А сертификат поддельный.

Есть такой сайт, где европейская федерация безопасности выкладывает примеры подделок сертификатов различных лабораторий. Это сейчас очень большая проблема в Европе. Потому что китайские товарищи начали массово подделывать сертификаты и продавать от имени фейковых производителей. Так вот, Эпицентр привез защитные костюмы с поддельным сертификатом. И продает их с поддельным сертификатом. Я не знаю, что там они продали в МОЗ, но Зеленского они подставили знатно. Впервые в истории Украины, президент таскает контрабандой товары с поддельными сертификатами.
Вы зробили це разом. Х*й поспоришь.
По ссылке ниже ссылка на защитный костюм в Эпицентре. А под ней ссылка на страницу федерации с фейковыми сертификатами. Мотаете до самого низа и там находите примеры фейковых сертификатов от ICR Polska. И сравниваете их с сертификатами Эпицентра.

Світлина від Романа Доніка.
Світлина від Романа Доніка.
Світлина від Романа Доніка.
Світлина від Романа Доніка.

 

Поделиться:
Загрузка...