Рашисти вкотре атакували Запоріжжя.
Про це повідомив у телеграм-каналі глава Запорізької ОВА Олександр Старух
Окупанти усю ніч атакували Дніпропетровщину ракетами, «Градами» та важкою артилерією
Про це повідомив у телеграмі голова ОВА Валентин Резніченко.
«Росіяни усю ніч атакували область ракетами, «Градами» та важкою артилерією.
Три ворожі ракети силами нашої ППО знищені. Одна ракета ударила по об’єкту енергетичної інфраструктури. Там сильна пожежа. На місці прильоту працюють усі служби.
Нікопольський район російські окупаційні війська накрили вогнем з «Градів» та важкої артилерії. Туди прилетіли понад 30 ворожих снарядів.
У Марганецькій та Червоногригорівській громадах пошкоджені будинки. Попередньо, люди не постраждали», — йдеться в повідомленні.
Окупанти вдарили по об’єктах критичної інфраструктури в Роменському районі Сумщини.
Про це у телеграмі повідомив голова ОВА Дмитро Живицький.
«Роменський район. Ракетний удар по об’єктах критичної інфраструктури після 5 ранку.
Є постраждалі. Деталі згодом», — йдеться в повідомленні.
Уранці 17 жовтня в Києві пролунав вибух, згодом був ще один.
Про це повідомляють місцеві телеграм-канали.
Пізніше інформацію про вибухи підтвердив мер Києва Віталій Кличко.