Українські воїни зі складу 93-ї окремої механізованої бригади знищили ворожий гелікоптер Ка-52 у Харківській області.
Про це йдеться у офіційному фейсбуці бригади.
«Сьогодні після обіду на Ізюмському напрямку, що на Харківщині, зенітно-ракетний дивізіон холодноярців знищив бойовий вертоліт Ка-52 російських загарбників. Гелікоптер впав на тимчасово окуповану територію між населеними пунктами Сулигівка та Довгеньке.
Завдячуючи зусиллям холодноярської бригади рашистів поменшало в українському небі», — зазначається у повідомленні.

P.S. 81 окрема аеромобільна бригада ДШВ ЗС України вдало вальнула артою по окупантам
Знищено батарею РСЗВ БМ-27 “Ураган” разом зі спеціальними машинами та підрозділом матеріально-технічного забезпечення зс рф, де окупанти в польових умовах заправляли та обслуговували військову техніку.
44-та окрема артилерійська бригада імені гетьмана Данила Апостола передає окупантам привіт із гаубицями М777: