Влада некомпетентності, хаосу і жадібності

87
Все приховане стає явним, а життя перемагає віртуальну реальність, якою нова влада обдурила українців на виборах 2019 року

З перших днів Нового року ми є свідками вражаючих скандалів, які генерує Президент В. Зеленський і його команда. Офіс Президента забрехався у версіях про його поїздку до Оману, від якої з подиву не міг вийти держсекретар США. Політики, експерти і політично активні громадяни не отримали жодної відповіді на запитання, чи Зеленський зустрічався там з посланцями Путіна, щоб таємно про щось домовлятися.

Українців шокувало збиття нашого літака над Тегераном, а ще більше відсутність професіоналізму, окозамилювання і відсутність вчасної реакції, що їх продемонструвала нова влада. З незрозумілих причин Зеленський, наша дипломатія і спецслужби більше довіряли іранцям , ніж нашим західним союзникам. Хоча Тегеран кілька днів брехав про причини катастрофи.

Як наслідок, українці не мажуть бути певні безпеки власної та безпеки всієї країни, проти якої воює Росія – союзник Ірану, яка постачає озброєння іранцям, з якого і збито наш літак.

Зеленський як «президент Голобородько» мав їздити на велосипеді і жити як простий українець. Насправді кортеж Зеленського вже більший за кортеж Януковича, він відпочиває у найдорожчих готелях і все ще заробляє на 95 Кварталі.

Вершиною цинізму і жадності партії, яка назвала себе «слугами народу» стала справа захмарних зарплат і премій, які собі виплатили міністри, їхні заступники, генпрокурор і його заступники, а також члени наглядових рад державних підприємств.

Чому вони взяли десятки, а то й сотні тисяч гривень? «Бо реформатори, чесні та некорумповані» – почули ми у відповідь.

Нових реформ не видно, широким валом іде натомість згортання реформ, які ми запровадили впродовж минулих 5 років, як наприклад реформи охорони здоров’я.

Чесність і некорумпованість «слуг народу» вимірюється десятками тисячами доларів у місяць, хоч абсолютна більшість чиновників, вчителів, лікарів, працівників культури і пенсіонерів — кількома тисячами гривень.

Засліплені жадністю посідання великих грошей бенефіціари західних грантів не розуміють, що величезний розрив між зарплатами топ-чиновників і сотень тисяч працівників бюджетної сфери і ознакою корумпованості та відсталості країн. Цей розрив знищує будь-які перспективи справжніх реформ.

Фірмовою ознакою роботи «слуг народу» мав бути законодавчий «турборежим». Все мало бути скоро і без уваги до таких «дрібниць» як верховенство права, Конституція і закони.

Як наслідок у системі управління державою розливається хаос, знищуючи наші шанси на інтеграцію з Європейським союзом і НАТО. Опозиція та наші західні партнери жорстко розкритикували так звану «Реформу судової системи «від Зеленського.

«Європейська солідарність» вказувала на загрозу, яку несуть пропозиції змін до Конституції в частині децентралізації, що їх запропонував Зеленський. Посли наших західних партнерів ствердили, що Президент хоче запровадити не децентралізацію, а посиленк централізацію, що суперечить законодавству ЄС.

І цей список можна продовжувати до нескінченості.

Висновки. Український корабель з капітаном Зеленським прямо пливе на скелі, на яких він точно розіб’ється.

Зеленський і «Слуга народу», це влада некомпетентності, хаосу і жадності. І чим скоріше вона закінчиться, тим краще для України.

Микола Княжицький

Помните сколько было радости, когда разрешили приходить в ОПу напялив шорты? А ещё очень радовались, прям до зелёных соплей восторга, от того, что по калидорам кабмина можно на самокате гонять. Это были невероятно современные реформы.

Слуги народа… Фантастическая дрим тим технократов в шортиках и на самокатах.

Олексій Петров

Стосовно злитих розмов. Уряд дибілів. Офіс президента з дибілами. Слуги в раді — дибіли.

Ми почули як одні дилетанти в Кабміні намагаються ВИГАДАТИ історію для іншого делетанта в офісі, щоб їх не звільнили. Наголошую, ви тільки вдумайтесь: вигадати історію…

За цим усім цирком, слідкують олігархи, які їх туди поставили та ржуть з цього.

Людям телеканали зкормлюють зелений вінегрет, які усі з задоволенням жеруть, дякують та просять ще порцію.

В країні, де йде війна, до влади прийшли пройдисвіти, які нічого не тямлять. Мені страшно уявити, що відбувається в СБУ, ГПУ, ЗСУ та інших важливих інституціях, які відповідальні за безпеку в державі!

Мені здається, що люди які отримали владу не те що не знають, що з нею робити, мені здається для них це дитяча гра.

Результати цих виборів показали, що українці здатні не тільки ставати на граблі в черговий раз, а нам подобається стрибати на них, набиваючи раз за разом ще більшу і більшу гулю на лобі.

Semen Kabakaev

Поделиться:
Загрузка...